Máte dotaz? Zavoláme vám

Pronájem serverů

od 1900,-

Dedikované servery

Dedikovaný server je fyzický server pronajatý pouze jedinému zákazníkovi a jeho webovým projektům, databázím, e-mailům a dalším aplikacím. Služba je určená pro větší webové projekty a aplikace, kde je kladen velký důraz na výkon, bezpečnost a stabilitu.

od 3800,-

Managed servery

Managed servery jsou dedikované servery včetně administrace a zálohování dat. Službu managed serveru oceňují zákazníci, kteří se nechtějí starat o provoz serveru a přitom chtějí pro své klienty kvalitní hosting s vysokou dostupností.


od 247,-

Virtuální servery

Virtuální server je emulovaný stroj běžící na fyzickém hardwaru skutečného serveru. VPS je mezikrok mezi webhostingem a dedikovaným serverem. Každý virtuální server má garantovaný výkon, operační paměť a diskový prostor.

od 758,-

Cloud hosting

Cloud hosting je jednou z nejprogresivnějších forem virtualizace. Zákazníkovi je poskytována hardwarová platforma s extrémní dostupností a flexibilitou. Parametry jsou přizpůsobeny na míru potřebám projektu.

Doplňkové služby

K hostingovým službám nabízíme širokou paletu doplňkových služeb (geograficky separovaná záloha, monitoring dostupnosti služeb, administrace a další).

Partnerství

Úzce spolupracujeme s dodavateli špičkového hardwaru a technologií. Mezi naše partnery patří např. DELL, Intel, Stulz, Emerson, Cisco, Rittal a další.

24/7 Support

Naše technická podpora je zákázníkům k dispozici na zelené lince v libovolnou dobu, tj. 24/7/365.

Redundantní síť

Naše páteřní síť je plně zálohována v rámci ČR i zahraničí a byla vybudována na technologiích CISCO.

15 let zkušeností

Společnost Master Internet působí na poli hostingových a internetových služeb již 15 let.

Profesionální tým

Naši techničtí pracovníci musejí procházet pravidelnými školeními, které zaručují profesionalitu v rámci příslušné kompetence.Mohlo by vás zajímat:


ISO certifikace

Prohlédněte si


Virtuální servery (VPS) pro malé firmy

Umistěte svoje aplikace na virtuální server. Získáte tak volnost v nastavení a další výhody vlastního serveru za pár korun. Služba vhodná pro provoz firemních webových stránek, intranetu, hostování firemních aplikací přístupných odkudkoli.

Klikněte zde pro více informací