Novinky

Master Internet dodává hostingové služby pro zákazníky T-Mobile Czech Republic a.s.

10. ledna 2012


 

Společnost T-Mobile Czech Republic spustila do plného provozu svoji komplexní nabídku hostingových služeb. Subdodavatelem je společnost Master Internet, která vyhrála rozsáhlé výběrové řízení a následně více než rok s T-mobile spolupracovala na implementaci a vzájemné integraci informačních systémů.

 

Hostingové služby od Master Internet nabízí T-Mobile v rámci svého uceleného řešení ProfiNet, které komplexně pokryje telekomunikační potřeby každé firmy. Zahrnuje jak pevné, tak mobilní hlasové a datové služby včetně housingu a pronájmu serverů. Díky neustálému rozšiřování ProfiNetu dokáže T-Mobile nabídnout řešení přesně na míru podle potřeby každého velkého firemního zákazníka a jednoduše tak vyřešit všechny jeho ICT požadavky.

 

„Master Internet jsme vybrali jako našeho subdodavatele hostingových služeb z více důvodů. Mezi ty hlavní patřila flexibilita, dlouhodobá stabilita na trhu hostingu a především profesionální zázemí datových center v lokalitách Praha/Brno,“ uvedl Jiří Hašek, ředitel řízení kategorie a produktů ze společnosti T-Mobile.

 

„V kontextu plného spuštění hostingové sekce ProfiNetu očekáváme další nárůst zprovozněných služeb v našich datacentrech. Spolupráci s T-Mobile plánujeme nadále rozšiřovat s neustálým vývojem našich hostingových služeb. Od partnerství si slibujeme také větší pokrytí potřeb našich zákazníků,“ doplňuje provozní ředitel Master Internet Filip Špaček.