Money S4

ERP informační systém podniku pro střední společnosti

Podnikový informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které potřebují, aby se ERP přizpůsobilo jejich potřebám. Money S4 nabízí bohaté možnosti nastavení, snadné ovládání, kterému pomůže základní zaškolení, i rychlou instalaci informačního systému. Informační systém podniku Money S4 ocení i společnosti, které požadují vlastnosti velkých ERP informačních systémů, ale v současnosti si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Pro vedení účetnictví a daňového poradenství jej využívají také větší účetní společnosti.

Jednoduchá obsluha informačního systému

Přestože podnikový informační systém Money S4 nabízí opravdu mnoho funkcí, ovládání je pozoruhodně snadné. Díky tomu si s ním i nový uživatel poradí snadno a rychle. A jestli jste už pracovali například s Money S3, oceníte podobný vzhled i logiku práce. Všechny produkty rodiny Money si jsou totiž vizuálně podobné.
Informační systém Money S4 má také rychlé kontextové vyhledávání – stačí prostě začít psát a systém automaticky zúží nabídku podle prvních písmen hledaného záznamu.
Hledat můžete také od konce, full-textově, nebo s pomocí filtrů s bohatými možnostmi definice hledaného záznamu včetně operátorů „AND“ a „OR“.

Bezpečnost v ERP především

Podnikový informační systém Money S4 vyvíjíme s důrazem na bezpečnost práce s daty. Minimalizujeme proto vnější i vnitřní rizika jejich poškození.
Data se vždy automaticky ukládají na Microsoft SQL Server v transakčním režimu, při kterém odpadají starosti s jejich nekonzistencí nebo ztrátou. A to například i při výpadku elektrického proudu.
Toto technické řešení informačního systému podniku navíc výrazně zvyšuje výkonnost a rychlost systému. Oproti běžným účetním programům je tak informační systém ERP Money S4 mnohonásobně rychlejší.
Vnitřní bezpečnost zajišťují komplexní přístupová práva, která využívají systém rolí. Tento systém funguje i jako prevence proti krádeži dat.

Zaujal vás tento produkt?

Tak specifický produkt stavíme zákazníkům na míru jejich požadavkům. Kontaktujte nás

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Co je součástí služby?

Telefonická podpora

Telefonická podpora (hot-line)

každý pracovní den 8.00 - 17.00, max. délka hovoru je 10 minut

Internetová technická podpora

Internetová technická podpora

pokud jsou všichni konzultanti na lince technické podpory obsazeni, lze použít alternativní internetovou technickou podporu

Aktualizace

Aktualizace

zaručuje automatické sjednocení Money s legislativními změnami a dostupnou pomoc vždy, když to budete potřebovat


Doplňkové služby

Školení

Školení

Nabízíme řadu veřejných kurzů, které vás se systémem naučí rychle pracovat.

Individuální přístup

Individuální přístup

Služby instalace, nastavení, školení či odborné konzultace přímo u klienta.

Moduly ERP Money S4

Moduly ERP Money S4

Informační systém Money S4 disponuje řadou modulů, které pokrývají potřeby firem z většiny oblastí obchodu, služeb i výroby. Většina běžných vlastností je součástí kompletů Money S4 Office a Money S4 Premium, další nadstandardní funkce jsou obsaženy v rozšiřujících, samostatně distribuovaných modulech.

Ukázky z aplikace

Screen přijaté objednávky

Zobrazení přijaté objednávky

Náhled na ekonomickou agendu

Rychlý náhled na ekonomickou agendu pomocí úvodní obrazovky Money Dnes

Reference

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ