QI

Komplexní informační systém

QI od roku 2000 pomáhá českým i slovenským firmám ve více než 40 oborech. Nejsilnější zákaznické zastoupení má ve strojírenské, potravinářské, automobilové, elektrotechnické a projektové oblasti. Nejen v těchto oborech QI dokáže obsáhnout celou agendu společnosti – díky jeho elasticitě si zákazník může zvolit neomezenou kombinaci funkcionalit pro přesné pokrytí potřeb konkrétního podniku.

Informační systém QI tvoří téměř tři desítky modulů, které jsou tematicky rozděleny do šesti sekcí:

QI Platforma

zajišťuje spolehlivý a bezpečný chod systému. Součástí je vývojový nástroj QI Builder, který umožňuje plnit dodatečné zákaznické požadavky za minimální náklady a až desetkrát rychleji, než je obvyklé.

Řízení firmy

tato sekce je podporou pro management společnosti, který díky ní může z pohodlí kanceláře sledovat firemní kapacity, stav projektů, aktuální rozpočet, udržovat firemní know-how, připravovat porady nebo zadávat úkoly.

Obchod a CRM

zabezpečí řízení všech obchodních činností ve firmě, a to v návaznosti na CRM a marketingové aktivity. Poslouží i při tvorbě cen a slev nebo podá přehled o zboží na skladech, které je možné obratem prodávat přes internetový obchod QI Shop.

Ekonomika

poskytuje přesné a aktuální informace o finanční kondici podniku. Umožňuje řízení peněžních toků, zajištění kompletního firemního účetnictví, udržování evidence majetku a přípravu mezd.

Výroba

pokročilé plánování výroby, přehled o rozložení kapacit, příprava kusovníků, ale i zpětné vyhodnocení – QI zajistí výrobu od A do Z, zároveň zabezpečí její plynulý a efektivní chod.

Služby

také firmy, které využívají specifické procesy, si v QI najdou užitečného pomocníka. Tato sekce obsahuje moduly Správa prostor, Doprava, Vodárenství, QI Helpdesk nebo Servis a údržba.

Ceník QI

Filozofie QI je postavena na cenové elasticitě. Celé řešení lze vymodelovat v závislosti na aktuálních firemních potřebách. Naši zákazníci tedy platí pouze za to, co skutečně používají. Pokud se cokoliv změní, mohou funkcionality ubírat, či naopak přidávat.


Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Součásti služby

Ukázky z aplikace

Faktury v QI

Faktury

Obchod v QI

Obchod

Referenční zákazníci programuNa co se nás často ptáte?

 • Vše se odvíjí od aktuálního stavu firemních procesů. Jsou zoptimalizované a zkoordinované? Pokud je toto v pořádku, soustředíme se hlavně na bezchybný přenos dat. Během procesní analýzy však čas od času objevíme záležitosti, které se dělají už víceméně pouze ze zvyku. V tomto případě se přechod na nový ERP stává výzvou a jedinečnou příležitostí, která dokáže firmu od procesního balastu očistit. Implementace samotná se tak ale může o několik měsíců protáhnout.

 • Ještě před implementací je potřeba vybrat vhodný ERP systém. Zákazníka by mělo v prvé řadě zajímat, zda má výrobce zkušenosti s nasazováním softwaru v jeho oboru a zda se jedná o zavedeného specialistu s dostatkem kvalitních referencí.
  Pokud nás zákazník osloví, začínáme schůzkou a analýzou. Na jejich základě pak vypracujeme řešení na míru konkrétním potřebám. Aktuální tendencí je jednotné řešení pro celou firmu.
  Implementace samotná zahrnuje instalaci systému a parametrizaci i převod dat. Po nich následuje testovací provoz, školení uživatelů, případně další zakázkové úpravy.
  Implementace QI je u středně velké firmy záležitostí na cca šest měsíců.

 • QI je postaveno na vícevrstvé architektuře klient/server. QI podporují operační systémy MS Windows/Vista/7/8/8.1/10. Aplikační a databázový server lze provozovat na produktech MS Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2 a MS SQL Server 2008/2008R2/2012/2014.

 • Je logické, že progresivní firmy potřebují systém, který dokáže operativně reagovat na proměny i výzvy trhu a zákaznické požadavky. Proto je QI elastické už ve své podstatě a dokáže růst s každou firmou. Doplnění nové obecné funkcionality řešíme jednoduše rozšířením aktivačního klíče, který ji zpřístupní. Pro tvorbu specifické funkcionality, která není zahrnuta v běžně dodávaných obchodních jednotkách, je systém vybaven vestavěným vývojovým nástrojem QI Builder. Ten dodáváme každému zákazníkovi.

 • Data našich zákazníků chrání propracovaný systém přístupových práv. Třívrstvá architektura zajišťuje ochranu před ztrátou a poškozením.

 • Hlavním přínosem QI je snadný přístup ke všem klíčovým informacím z jednoho místa, kterým je manažerský dashboard. Tento nástroj lze využít ke sledování výkonnosti společnosti. Je podporou při vyhodnocování hospodaření firmy, protože okamžitě a přehledně ukazuje informace o cash flow, tržbách, hospodářských výsledcích a další přehledy financí. Všechna data, která zachycuje, aktualizuje automaticky.

 • Každoročně QI připravujeme na lednové legislativní změny, a to jak české, tak slovenské. I v případě náhlého schválení novely, což je spojeno hlavně s legislativou mezd, dokážeme reagovat pružně a včas. Zároveň QI účtuje podle mezinárodních standardů.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ