Novinky

Jarní nabídka dedikovaných serverů značky Dell

11. března 2015


S přicházejícím jarem jsme aktualizovali sestavy dedikovaných serverů. Nabídku dedikovaných a managed serverů nově obohatily výkonné Dell servery. Akční ceny u konfigurace R320 se 4 jádry a 32 GB RAM startují na 1990 korunách měsíčně.

 

Všechny sestavy Dell serverů disponují dvěma síťovými kartami i dvěma zdroji napájení z nezávislých zdrojů.

 

O rozložení výkonu se stará hardware raid Dell Perc H710. Všechny Dell servery disponují nativním out-of-band iDRAC management, který umožňuje monitoring stavu hardware bez přístupu do operačního systému.

 

Ke konci loňského roku se nám osvědčil tah s nabídkou dedikovaných serverů s mocným nástrojem pro vzdálenou sprácu HP iLO v ceně. A proto stejně jako na podzim, zůstává i u Dell serverů rozhraní iDRAC součástí základního balíčku bez dalších příplatků.

 

Jak vypadají akční balíčky?

 

Ceny balíčků startují v případe Dedicated Dell A serveru na 1990 Kč bez DPH za měsíc včetně Bronze konekivity, duálního napájení, 8 ks IPv4, integrovaného KVM a nonstop technické podpory. Nejvýkonnější Dell server C je se svými 6 jádry, 96 GB RAM paměti a 2×300 GB SSD + 2×4 TB SATA HDD připraven poskytnout zákazníkům absolutní komfort a stabilitu. Všechny akční sestavy máme skladem a jsou vám ihned k dispozici.