LIS31

Rekonstrukce a rozšíření energocetra Master DC Brno

Dnes jsme zdárně dokončili rozsáhlou rekonstrukci a rozšíření energocentra Master DC Brno. Došlo ke kompletní přestavbě VN části, vybudování nové sekce trafostanice, instalaci dalšího transformátoru o výkonu 1 MW a nových rozvaděčů NN s moderním systémem jistících prvků. Zmíněné úpravy jsou základem pro další plánovaná rozšíření brněnského datacentra.


ŘÍJ24

Upgrade cloud platformy na vSphere 5

Během dneška jsme dokončili upgrade naší cloud platformy na vSphere 5. Znamená to definitivní volnost ve výkonu a kapacitě nabízených VM (Virtual Machine). Teoretický limit na jeden cloud server aktuálně činí 32 jader a 1 TB RAM.

Upgrade byl bez výpadku pro stávající zákazníky.

Rovněž zákazníkům našeho cloudu nově poskytujeme virtuální stavový firewall vShield Zones. Pro zákazníky s vlastní VMware infrastrukturou nabízíme holý výpočetní výkon (hybridní cloud).


ŘÍJ05

Nová hostingová služba

V minulých měsících jsme spustili novou hostingovou službu využívající nejprogresivněší formu virtualizace – cloud. CloudHosting je pronájem virtuálního dedikovaného serveru na platformě s vysokou dostupností a možností flexibilního růstu. V rámci akce spuštění nové služby jsme pro nové a stávající zákazníky připravili speciální nabídku základního cloud balíčku - cloudhosting na první 3 měsíce s 90% slevou. Společnosti, které zvažují profesionální hosting s extrémní dostupností, mohou této akce využít, platit tři měsíce minimální částku a pak případně konzultovat další podobu služby – výpočetní výkon, operační paměť, konektivita (bandwidth), úložné kapacity, administrace, zálohování a další doplňkové služby.


ČVN29

Nové HP sestavy dedikovaných serverů

Zveřejnili jsme naše nové HP sestavy dedikovaných serverů. Cenová nabídka začíná u HP ProLiant DL120 G7 na atraktivních 2185,- za měsíc bez DPH. Od HP je v nabídce rovněž řada Proliant DL160 G6. Předvolené servery mají rozmanité konfigurace od SATA disků o kapacitě 250 GB po rychlé SAS disky 600 GB včetně HW RAID. Hot swap technologie umožňuje případnou výměnu disku bez jakéhokoli přerušení běhu stroje. Nová generace HP serverů také nabízí zdokonalené funkce pro správu serverů z libovolného místa iLO3, které poslouží jako komfortní náhrada za KVM over IP bez nutnosti fyzického připojování. Sestavy jsou samozřejmě k dispozici také ve variantě managed serverů a jejich přesné parametry je možné konfigurovat na míru po konzultaci s obchodním zástupcem.


KVĚ31

Zavádění ISO 9001 a ISO/IEC 27001

Vstoupili jsme do procesu zavádění systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2009 a bezpečnosti informací dle ISO/IEC 27001:2005, odborné přípravy dokumentace a předcertifikačního auditu.


DUB20

Nová služba MasterDisk

MasterDISK - zálohování a archivace

Dnešním dnem spouštíme naši novou službu MasterDISK. MasterDISK je moderní produkt pro zálohování, archivaci a sdílení dat. Jedná se o sdílené datové úložiště, které je přístupné přes webové rozhraní nebo lze namapovat jako virtuální disk v systému. Součástí služby je správa uživatelů a skupin včetně nastavení práv k jednotlivým složkám. Samozřejmostí je garance dostupnosti služby. Pro více informací viz www.masterdisk.cz.


LED19

Datový tok naší sítě

Celkový datový tok naší sítě přesáhl hranici 40 Gbps.


LED14

Nové webové stránky Master Internet

Dnešním dnem jsme spustili naši novou webovou prezentaci. Věříme, že s ní budete spokojeni, event. připomínky směřujte na adresu webmaster@master.cz

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ