Novinky

Myslíme na druhé

23. prosince 2015


Nejen v předvánočním čase nám v Master Internet není lhostejný osud druhých. Letos jsme podpořili nadační fond Světluška a Asociaci pomáhající lidem s autismem APLA-JM.

 

V letošním roce Master Internet navázal spolupráci hned se dvěma subjekty pomáhajícím potřebným. „Uvědomujeme si, že musíme jít příkladem nejen v technologické oblasti, ale také v případě společenské zodpovědnosti. A jako smysluplnou vidíme jedině systematickou pomoc konkrétním projektům a konkrétním lidem,“ říká k podpoře charitativních projektů provozní ředitel Filip Špaček. V první řadě se pomoci dočkala jihomoravská pobočka Asociace APLA-JM, jejímž posláním je zkvalitnit život lidem s poruchou autistického spektra a postupně je integrovat do společnosti. Společně se zaměstnanci APLA-JM jsme v první polovině tohoto roku pečlivě vybírali v řadě jejích klientů, kterým bychom dokázali pomoci. Pro asociaci samotnou jsme také graficky zpracovali a sponzorovali tisk propagačních letáků, které budou šířit osvětu o autismu po ordinacích dětských lékařů a psychologů.

 

Apla – Logo

 

Na podzim jsme také podali pomocnou ruku Nadačnímu fondu Českého rozhlasu Světluška. Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Je oporou pro ty, které nelehký životní osud postavil před každodenní výzvu: znovu a znovu se učit životu ve tmě – bez pomoci jednoho z nejdůležitějších lidských smyslů. Pro interaktivní kampaň svitis.cz jsme zajistili hosting webových stránek a pracujeme na další možné podpoře.

 

Světluška – Logo