Novinky

Soutěž o nejlepší mobilní aplikaci

22. října 2014


Máte v hlavě nápad na mobilní aplikaci? Díky inkubátoru Master Internet mu můžete vdechnout život. Lídr v poskytování cloudových a datacentrových služeb Master Internet vyčlenil na vývoj a podporu nejlepší mobilní aplikace pět milionů korun. Výherci soutěže o nejinovativnější aplikaci navíc vyplatí sto tisíc v hotovosti.

 

Master Internet hledá do svého inkubátoru neotřelé nápady na aplikace určené k distribuci jak firemním zákazníkům, tak i široké veřejnosti. Do soutěže o nápad na mobilní aplikaci využívající cloudového zázemí se do konce listopadu může přihlásit prakticky kdokoliv. Stačí mít v hlavě jasnou představu o inovativní mobilní aplikaci pro platformy iOS nebo Android. Softwarová divize Masteru vám ji pak pomůže uvést na trh a do vítězného nápadu je ochotna investovat až pět milionů korun. Nápady budou posuzovány z hlediska uplatnění, technické realizace a výnosnosti. Soutěž je určena autorům doposud nerealizovaných projektů. 

 

Jak vyhrát?

– V hlavě mám nápad na mobilní aplikaci pro chytré telefony či tablety

– Znám cílovou skupinu zamýšlené aplikace a problém, který uživatelé řeší

– Umím vysvětlit, čím je aplikace výjimečná

– Nejpozději do 25. listopadu se zaregistruji na soutez@master.cz

– Počkám a možná se dočkám i pozvánky k osobnímu představení aplikace

– Pokud budu nejlepší, získám 100 tisíc korun v hotovosti a až 5 milionů na vývoj a 30% podíl z každoročního zisku

 

Nemáte nápad, ale přesto chcete stát u zrodu špičkových mobilních aplikací pro globální trh? Softwarová divize Master Internet aktuálně znovu rozšiřuje tým vývojářů a programátorů mobilních aplikací. Více informací k nabízené pozici jsou k dispozici na https://kariera.master.cz/.