Servery Dell EMC

Cloud server hosting

Vysoce dostupný hosting bez starostí

 • plně redundantní DELL / VMware architektura
 • vícenásobná replikace dat
 • garance výkonu CPU i IOPS

Konfigurace na míru

Jaký zákazník – takový cloud server. Zakládáme si na individuálních řešeních pro každého zákazníka. Pro váš projekt rádi zohledníme i velmi specifické požadavky na hardware a systém.

Garance dostupnosti 99,99 %

Díky unikátní cloudové architektuře, kvalitnímu hardware a virtualizační technologii nabízeme smluvní garanci dostupnosti 99,99 %. V praxi je však zpravidla dostupnost ještě vyšší. 

4 úrovně zabezpečení dat

Náš cloudový server disponuje několikavrstvým zabezpečením. Kromě záloh a zrcadlení dat na samostatná úložiště, poskytujeme také replikaci do druhého datacentra pro případ živelních pohrom.

Možnost kompletní správy

Zbavte se aktualizací a starostí o provoz. Můžeme je zajistit za vás spolu se zálohováním, dohledem 24/7/365 a okamžitým řešením výpadků tak, abyste už nikdy nepřišli o žádná data. Navrhnout můžeme i privátní cloud, stačí nám napsat.

6 let s námi

„Za ty roky jsme nenarazili na nic, s čím by nám Master nedokázal pomoct.“

Adam Šoukal
CEO

Přečíst příběh

Výběr varianty cloudu

Nakonfigurujte si vlastní cloud

od 506 Kč/m

Poptat

Potřebujete poradit?

Volejte na +420 515 919 805

Pokročilé nastavení serveru nechte na nás

Zvýšíme výkon, úroveň bezpečnosti a zoptimalizujeme databázi. Zjistěte, s čím dalším vám pomůžeme.

Pro cloud servery používáme výhradně značkový hardware

Naše unikátní cloudová platforma běží na HW od Dellu s virtualizací VMware vSphere.

 • Výkonné servery Dell EMC PowerEdge s 256 GB RAM
 • Softwarově definovaná vSAN storage
 • Konvergované switche Dell EMC řady S
 • RedundantnívíceRedundanceRedundance znamená nadbytek oproti nezbytně nutnému. V IT nejčastěji jako zdvojení HW/datvíce konfigurace N+1, která zabraňuje výpadkům
Vytvořte si vlastní virtuální datacentrum

Vytvořte si vlastní virtuální datacentrum

Přidávejte servery a měňte jejich parametry kdykoli potřebujete. S cloudem na platformě VMware máte možnost sestavit si unikátní VDC, které můžete sami spravovat ve webovém rozhraní. Součástí virtuálního datacentra jsou veškeré síťové komponenty i komplexní řešení, třeba storage clustery.

Cloud server v péči našich administrátorů

Přenechte správu serveru profi adminům

Naši administrátoři denně sdílí své znalosti a vzájemně se doplňují ve svých specializacích. Poradí si s rutinními operacemi, výstavbou složitých clusterů nebo návrhy disaster recovery plánů. Pomohou vám s kompletní správou serveru tak, aby vaší jedinou starostí byl vlastní business.

Součástí administrace je:

 • nastavení a údržba systému certifikovanými administrátory
 • nonstop proaktivní monitoring a dohled serveru
 • řešení kritických problémů ihned, nejpozději do hodiny
 • pravidelné updaty, bezpečnostní záplaty a zálohování dat

Nejčastěji vás zajímá...

 • Bude můj cloud server zálohovaný?

  Aby byla data na vašem cloudovém serveru zálohována, je nutné pořídit si doplňkovou službu zálohování. Pro cloud máte na výběr rovnou ze 3 typů této nepostradatelné služby.

 • Co když budu chtít změnit volbu účtování v průběhu trvání smlouvy?

  Změna volby účtování je možná kdykoliv v průběhu, nemusíte čekat, až vám smlouva vyprší. V takovém případě kontaktujte našeho obchodního zástupce.

 • Jak budu svůj cloud ovládat?

  Svůj cloudový server od MasterDC budete ovládat pomocí rozhraní vCloud DirectorVMware Cloud DirectorPlatforma Cloud Director umožňuje nasazení, automatizaci a správu virtuálních strojůvíce. V aktivačním e-mailu po zřízení služby obdržíte URL pro přihlášení, login, a také návod, jak svůj server spravovat. Budete ho moci skrze toto rozhraní vypnout, zapnout či restartovat, připojit svou CD mechaniku nebo ISO soubor jako virtuální mechaniku k serveru apod.

 • Jak můžete garantovat dostupnost 99,99 % u cloud hostingu?

  Takto vysokou dostupnost služby si můžeme dovolit garantovat díky kvalitnímu hardware a virtualizační technologii, které využíváme. V praxi tato smluvní garance znamená, že doba výpadků za jeden kalendářní rok nesmí přesáhnout 53 minut.