Zakázkový vývoj aplikací

Převedeme vaše plány ve skutečnost

Přibližte se svým zákazníkům a partnerům, držte krok s dobou. Mobilní aplikace mohou zvýšit povědomí o značce, prohloubit důvěru u stávajících zákazníků nebo přivést nové obchodní příležitosti. Spektrum využití mobilních aplikací je široké a hranice tvoří jen a pouze vaše fantazie.

Tým mobilních vývojářů MasterAPP je připraven pomoci s vývojem i vaší aplikace. Díky zázemí datových center disponujeme vlastní infrastrukturou nezbytnou pro vývoj software. Specializujeme se na platformy iOS, OS X a Android, ale cizí nám nejsou ani Windows a webové technologie. Díky zkušenostem v oblasti optimalizace viditelnosti a dohledatelnosti v relevantních obchodech typu App Store či Google Play dokážeme nabídnout i komplexní zajištění marketingu a prodeje.

Globálně úspěšné aplikace

Realizovali jsme a na trh úspěšně uvedli různorodé aplikace - od rodinných přes technologické až po hry. Byli jsme mimo jiné první českou společností, která vypustila hru na Apple Watch.

Osobní přístup

Stojíme si za tím, že úspěšná spolupráce spočívá především ve vzájemném pochopení. Proto každému zákazníkovi pečlivě nasloucháme a společně navrhujeme ideální řešení na míru jeho požadavkům.

Nejmodernější trendy

Náš tým vývojářů vytváří inovativní mobilní aplikace s důrazem na nejmodernější trendy. Jsme otevření a aktivně sledujeme nejnovější události z oblasti mobilního vývoje.

Jaké aplikace jsme úspěšně uvedli na trh?


Baby Monitor by Annie ikona


Baby Monitor by Annie

Nejspolehlivější aplikace na hlídání vašich děti. Funguje napříč platformami iOS, OS X, Android, ale dostupná je i verze pro hodinky Apple Watch. #2 baby monitor na americkém trhu.Tasty Food Scanner

Rodinný rádce a průvodce nákupem potravin. Aplikace vás upozorní na vše dobré i špatné. Umožňuje i vzájemné porovnání potravin. Nastavením nutričního profilu za vás Tasty ohlídá, že potravina vyhovuje vašemu dietnímu režimu.

Tasty ikona


Master Server Monitor ikona


Master Server Monitor

Monitoruje stav serverů v datacentrech Master Internet. Zákazníci s aktivní službou monitoringu mohou své servery sledovat třeba i z fitness náramku nebo chytrých hodinek.ShapeMania

Multiplatformní hra pro iOS a Android vyzkouší váš postřeh pod časovým tlakem. Cílem této geometrické hry je včas a správně umístit soutěžní obrazec do předlohy.

ShapeMania ikona

Proces návrhu

1. Konzultace a první jednání

Společně se pobavíme o zadání, vizi převedeme do konkrétní podoby, poradíme a na základě těchto informací navrhneme cenovou nabídku.

2. Specifikace

Blíže a konkrétněji budeme řešit wireframes, API a konkrétní podmínky.

3. Vyvíjíme

Naplno se věnujeme vývoji vaší aplikace, průběžně dle domluvy můžeme konzultovat jednotlivé milníky.

4. Testujeme

V úzké spolupráci se zákazníkem pracujeme na doladění a drobných chybkách. Pro tuto potřebu máme zkušený tým interních testerů.

5. Vypouštíme aplikaci do světa

Po dohodě se zákazníkem předáváme hotovou aplikaci a nebo ji přímo publikujeme pro veřejnost.

Máte zájem o vývoj aplikace na míru?

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ