Software na zakázku

Vytvoříme aplikace na míru

Mobilní i webové aplikace pomáhají zvýšit oblíbenost vaší značky, přivádí nové klienty a těm stávajícím usnadňují život. Jejich využití je široké, záleží jen na vaší fantazii.

Tým zkušených developerů vyvine aplikaci pro nejznámější platformy (iOS, Android, Windows) i klasické webové rozhraní. Marketingový tým zase pomůže s tvorbou popisků i optimalizací klíčových slov pro relevantní obchody typu App Store či Google Play. Dodáváme komplexní, prověřená řešení. Kromě marketingové podpory a propagace pomůžeme i s přístupností aplikací pro handicapované.

Umíme webové projekty i mobilní aplikace

Nezáleží na tom, jestli chcete vyvinout mobilní aplikaci nebo aplikaci pro webové stránky. Umíme obojí. U webových stránek zajistíme frontend i backend.

Jdeme s dobou, sledujeme trendy

Nespíme na vavřínech, jdeme s dobou! Při tvorbě webových i mobilních aplikací vycházíme z posledních trendů. Aktivně sledujeme, co je nového, a vývoj stále posouváme vpřed.

Stojíme za globálně úspěšnými aplikace

Vyvinuli jsme desítky celosvětově úspěšných aplikací pro rodinu i technologický segment včetně her nejrůznějšího druhu. Byli jsme první českou společností, která vypustila hru na Apple Watch.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí pro vaše data

Více než 20 let zkušeností v oblasti serverhostingu s datovými centry v Praze a Brně nám umožňuje poskytnout komplexní řešení, která vynikají po stránce dostupnosti a bezpečnosti. Cloudová VMware infrastruktura je díky dvěma lokalitám nejen replikována, ale i chráněna Anti-DDoS ochranou Radware. Kvalitu služeb potvrdila společnost Dell EMC, která si Master Internet vybrala jako svého preferovaného partnera pro oblast cloudu.

Aplikační a webový backend

Náš tým zkušených senior programátorů pro váš projekt navrhne a následně vyvine robustní informační systém postavený na moderních technologiích softwarového vývoje. Architekturu backendu navrhujeme s důrazem na dodržení standardů bezpečnosti přístupu k datům a řízení uživatelských práv.

Mobilní aplikace

Specializujeme se na platformy iOS, OS X, Android a Windows. Na trh jsme úspěšně uvedli desítky globálních aplikací od dětské chůvičky Annie Baby Monitor po technologickou IoT Starter App vyvinutou speciálně pro alianci IQRF. Vývojáři jsou každodenně v kontaktu s dalšími týmy našich grafiků, testerů a marketingových nebo UX specialistů.

Jaké technologie ovládáme?

Naše aplikace

Baby Monitor by Annie

Nejspolehlivější aplikace na hlídání dětí.

   

Tasty

Chytrý průvodce vašim nákupem.

 


Baby Journal by Annie

Vzpomínky a fotografie na jednom místě.

 

Master Server Monitor

Aplikace sledující stav vašeho serveru v datacentru.

 


Relaxuj potmě

Aplikace ukáže, jak technologie ovládají nevidomí.

 

IoT Starter App

Praktická aplikace, která pomáhá vývojářům IoT technologií.


Call Blocker

Filtruje obtěžující hovory porovnáním příchozího čísla s databází volajících.

Beautio

Perfektní pomocník pro virtuální proměnu účesu či make-upu.

 


FlexiLease

Zakázková aplikace pro klienty leasingové společnosti D.S. Leasing.

 

Jak probíhá vývoj aplikace?

1. První setkání

Společně se pobavíme o zadání a vaší vizi dáme konkrétní obrysy. Analyzujeme možnosti vývoje a připravíme pro vás nabídku na míru včetně základní kalkulace. Pokud nám dáte zelenou, pustíme se do vývoje.

2. Technická specifikace

Blíže řešíme wireframes, API a konkrétní technologické podmínky vývoje.

3. Vyvíjíme

Náš tým pracuje na vývoji vaší aplikace. V průběhu vývoje s vámi konzultujeme výrazné milníky. Aplikaci během vývoje několikrát předkládáme klientovi k připomínkování.

4. Testujeme

Aplikace putuje k našim testerům. Ve spolupráci s klientem ladíme případné chyby a nedostatky.

5. Aplikace je hotová!

Aplikace je hotová a nezbývá než ji předat. V případě zájmu za vás aplikaci publikujeme v příslušném obchodě a podpoříme její prodej.

Máte zájem o vývoj aplikace na míru?

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ