Software na míru

Měníme nápady v profesionální aplikace

Vyvíjíme webové a mobilní aplikace a máme know-how provozovatele datových center. Mezi naše typické zakázky patří například informační systémy nebo intranetové a monitorovací aplikace.

Co vytěžíte ze spolupráce s námi?

Hardware přizpůsobený appce

Díky spolupráci vývojářů a administrátorů z našich datových center umíme aplikace přizpůsobit hardwaru a naopak. 

Bezpečný běh aplikace

Využíváme kombinaci SW i HW firewallu a nepřetržitě servery monitorujeme. Informace analyzujeme a předvídáme možné hrozby.

Marketing i překlady bez starostí

Náš marketingový tým vám zoptimalizuje klíčová slova pro App Store nebo Google Play a přeloží aplikaci až do 24 jazyků.

Naše aplikace

Každý výrazný milník při vývoji software konzultujeme se zákazníkem.

Společnost D.S. Leasing chtěla jít s dobou a s požadavkem mobilní aplikace se proto obrátila na nás. Přesně podle zadání jsme jim vytvořili aplikaci, která slouží jako základ pro další automatizaci moderního prodeje.

Filip Špaček 

ředitel MasterDC

Jak spolupráce probíhá?

01

První setkání

Na první schůzce společně probereme vaši představu o požadované aplikaci. Zhodnotíme jaké jsou možnosti a připravíme základní kalkulaci ceny. 

02

Technická specifikace

Podrobněji se domluvíme na funkcích, API rozhraní a dalších technologických podmínkách vývoje. Poté vytvoříme wireframe aplikace pro lepší názornost.

03

Agilní vývoj

V průběhu vývoje konzultujeme se zadavatelem klíčové milníky a předkládáme rozpracovanou aplikaci k připomínkování a kontrole. 

04

Design

Naši designéři navrhnou layout a další grafické prvky požadované aplikace, které rovněž průběžně konzultujeme a upravujeme podle potřeb.

05

Testování

Téměř hotovou aplikaci testujeme z uživatelského i bezpečnostního hlediska a ve spolupráci s klientem dolaďujeme poslední chyby a nedostatky.

06

Předání aplikace

Po předání hotové aplikace nabízíme i marketingovou podporu. Například zajístíme zveřejnění nebo překlady do nejrůznějších jazyků.

07

Podpora a updaty

Podle předchozí domluvy zajišťujeme následnou podporu a případně také pravidelné aktualizace a updaty vytvořených aplikací. 

Odstartujte bezstarostný vývoj software

Volejte +420 515 919 805 nebo nám napište