DevOps

Využívejte moderní nástroje pro rychlejší vývoj softwaru

Správné nastavení procesů a vhodné využívání různých technologií a platforem výrazně přispívá k efektivnějšímu vývoji software a lepší spolupráci mezi týmem vývojářů a týmem zajišťujícím IT provoz.

Co všechno zařídíme

01

Nastavíme automatizační nástroje

Automatizace výrazně urychluje a zjednodušuje vývoj. Implementujeme například nástroj Attlassian Jira pro evidenci úkolů a chyb nebo technologii Jenkins, která se využívá k automatizaci procesů a k průběžné integraci.

02

Přizpůsobíme infrastrukturu na míru

V našich datacentrech provozujeme služby od VPS přes privátní cloudy až po komplexní clusterová řešení. Dokážeme tak přizpůsobit infrastrukturu dané aplikaci. Pro snadnější víceuzlové nasazení pak využíváme Ansible.

03

Připravíme aplikace pro Docker

Docker usnadňuje vývoj aplikací i jejich nasazování v různých prostředích. Nevhodně napsaný Dockerfile nebo špatně zvolený image ale práci zpomaluje. Klientům proto pomáháme s kontejnerizací a její optimalizací.

04

Pomůžeme s nastavením orchestrace

Velké množství Docker kontejnerů znepřehledňuje jejich správu a používání. Pomůžeme vám nastavit orchestrační nástroj Kubernetes, který vám usnadní dohled, automatické škálování a práci s kontejnery.

05

Nakonfigurujeme CI/CD pro GitLab

Pomůžeme s nastavením CI/CD pipeline pro GitLab. Tyto metodiky zajišťují plynulou integraci, doručování a nasazení softwaru a umožňují odhalovat chyby a udržovat nastavené standardy již od počátku vývoje.

06

Nastavíme smysluplný monitoring

Monitoring a následná analýza dat pomáhá administrátorům vybrat vhodnou infrastrukturu pro konkrétní aplikaci. Široké možnostosti dohledového softwaru Icinga také předchází bezpečnostním a provozním problémům.

S jakými technologiemi vám poradíme?

Proč se obrátit na nás?

Baví nás, když projekt roste

Zajišťujeme přizpůsobení infrastruktury, optimalizaci databází, load balancing nebo třeba replikaci dat. Při růstu vašeho projektu se tak postaráme, aby bylo provozně vše v pořádku. Vy se tak budete moct soustředit na jádro svého podnikání.

Vaše data – naše pověst

Bezpečnost uživatelských dat nezávisí jen na kvalitně napsaném kódu, ale i na adekvátní infrastruktuře. Proto vám poskytujeme různé varianty firewallu, zálohovacích řešení a nadstandardní ochranu proti DDoS útokům.

S klienty úzce spolupracujeme

Ať už se jedná o nastavení metodiky a automatizace vývoje nebo volbu vhodné platformy, věříme v individuální přístup. Proto s vámi intenzivně komunikujeme, aby výsledné řešení odráželo vaše skutečné potřeby i možnosti.

Chcete poradit s dílčími problémy DevOps?

Napište nám své požadavky a my se vám ozveme