Příběh zákazníka

Siko našlo v MasterDC bezpečný přístav pro své technologie

O společnosti

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je česká rodinná firma, kterou v jihočeských Čimelicích založila rodina Valových. Dnes zaměstnává přes tisíc zaměstnanců. S rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen je nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na českém i slovenském trhu. V Siku si zakládají na mottu „Inspirujeme vším, co děláme“. Po digitální transformaci, kterou mají úspěšně za sebou, se proto aktuálně soustředí mimo jiné i na filozofii úspory vody.

Bezpečná lokalita

V Siku provozují robustní IT systém, kterým řídí chod celé firmy. Mají díky němu dokonalý přehled o zákaznících, zboží a jednotlivých zakázkách. Ve skladu se k němu třeba připojují zaměstnanci při každém jednotlivém vyskladnění zboží. Vše běží ve VMware na vlastní hyperkonvergované infrastruktuře, o kterou se stará tým IT profesionálů. Pro své technologie tak v Siku hledali bezpečný přístav v podobě dodavatele housingových služeb.

Čeho si cení na spolupráci

Dvě lokality

Pro Siko bylo důležité, aby dodavatel řešení uměl pomoct s výstavbou geoclusteru. Svoje technologie potřebovali umístit ve dvou lokalitách v Česku.

Schopný technický tým

Není datacentrum jako datacentrum. Masteři si Siko získali hlavně svými schopnosti a vstřícností. Jsou dle jejich slov vždy ochotní se vzdálenou pomocí a umí poradit i s konfiguračními výzvami.

Síťová neutralita

Technologiím v datových centrech MasterDC poskytují konektivitu tranzitní společnosti Telia Carrier a RETN. A lze v nich využít i služeb dalších telekomunikačních operátorů.

Řešení od MasterDC

Oceňuji, že technici Masteru jsou vždy ochotní se vzdálenou pomocí a pomohou i s konfiguračními výzvami. Díky tomu mohu spát o něco klidněji.

Jiří Prášek

IT manažer

Zařaďte se mezi spokojené klienty MasterDC


  Mohlo by vás zajímat

  Případová studie Roger

  V moderním VMware cloudu běží řešení fintech společnosti Roger. Jak jsou spokojení?

  Případová studie Flowmon

  Do datacentra MasterDC loni přestěhovali prakticky všechny technologie. Co jim migrace přinesla?

  Další reference

  Zjistěte, co o spolupráci s MasterDC říkají další spokojení klienti.