Podporujeme

Světluška logo

Světluška je dlouhodobý projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla. Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Je oporou pro ty, které nelehký životní osud postavil před každodenní výzvu: znovu a znovu se učit životu ve tmě - bez pomoci jednoho z nejdůležitějších lidských smyslů.


Apla logo

APLA ČR sdružuje a zastřešuje veřejně prospěšné organizace, které uplatňují postupy a metody při práci s osobami s poruchou autistického spektra uznávané odbornou veřejností a ve své činnosti se ubírají směrem hlavního (mainstreamového) terapeutického proudu a nikoliv alternativních metod.
Vybrané reference

iPrima logo

Společnost FTV Prima provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima Love a Prima ZOOM. Značka vznikla přejmenováním vůbec první komerční televizní stanice v České republice, která začala vysílat na území Prahy v roce 1993.


AAA Auto logo

Největší prodejce ojetých vozů ve střední a východní Evropě. Skupina AAA auto působí na tru již více než dvacet let a provozuje hustou síť poboček v Česku, na Slovensku, ale také v Maďarsku a Rusku.


Sony logo

Jedna z největších mediálních korporací a přední výrobce elektroniky, videa, videoher a nástrojů komunikace pro maloodběratele i profesionály.


Čedok logo

Nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920. Několikrát byla vyhlášena nejlepší cestovní kanceláří v České republice.


Anect logo

Přední dodavatel profesionálních řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií orientující se na komplexní dodávky a výstavbu počítačových sítí pro středně velké a velké zákazníky.


Deufol logo

Dodavatel obalových materiálů a logistických služeb, odborník na českých i evropských trzích. Ve sféře balení pro export zaujímá již více než třicet let přední světovou pozici.


Tele3 logo

Společnost se zabývá provozem a realizací internetových služeb počínaje registrací domén a souvisejícími webhostingovými službami až po správu serverů.


Direct logo

Direct působí jako univerzální neživotní pojišťovna, jejíž vedení i zaměstnanci jsou přesvědčeni, že pojišťovnictví může fungovat jinak a lépe. Důraz klade na srozumitelné produkty a lidský přístup.


Ministerstvo práce a sociálních věcí logo

Ministerstvo práce a sociálních věcí je orgánem státní správy v pracovněprávní oblasti a oblasti sociálního zabezpečení. Svou nezastupitelnou roli plní v oblasti výplaty důchodů a sociálních dávek.


Evropský sociální fond logo

Jeden ze tří strukturálních fondů Evropské unie, klíčový pro rozvíjení zaměstnanosti a realizování Evropské strategie zaměstnanosti.

Názor zákazníka


Ministerstvo pro místní rozvoj logo

Ministerstvo pro místní rozvoj je ústředním orgánem státní správy ve věcech regionální politiky, politiky bydlení a dalších. Svou odpovědností za správu finančních prostředků hraje ve státní správě významnou roli.


Nová zelená úporám logo

Státní fond působící pod Ministerstvem životního prostředí, který mimo jiné organizačně zajišťuje i dotační program Nová zelená úsporám. Ke startu tohoto dotačního programu využili tvůrci aplikace pro podání přihlášek výhod, které poskytuje cloudhosting od Master Internet.

Případová studie Názor zákazníka


Česká tisková kancelář logo

Politicky i ekonomicky nezávislá národní tisková a informační agentura, jejímž posláním je poskytovat objektivní a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů.


VUTBR logo

Uznávaná vzdělávací instituce, která nabízí současné špičkové vědecké a odborné znalosti na osmi fakultách a Ústavu soudního inženýrství v široké škále především technických oborů.


ČVUT logo

České vysoké učení technické v Praze patří k největším a nejstarším technickým vysokým školám v Evropě. V současné době má ČVUT osm fakult a studuje na ní 18 tisíc studentů. Ve spolupráci se Středočeským inovačním centrem rozvíjí ČVUT dovednosti studentů středočeských středních škol v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti.Cetelem logo

Nebankovní poskytovatel úvěrových produktů a služeb, který na českém finančním trhu působí již více než patnáct let.

Názor zákazníka


Komerční banka logo

Komerční banka, dceřiná společnost francouzské skupiny Société Générale, patří mezi přední bankovní instituce v České republice, střední i východní Evropě. Poskytuje finanční produkty a služby pro občany, malé a velké podniky, fyzické i právnické osoby.


Rohlik logo

On-line supermarket Rohlík.cz doručuje nákup českým domácnostem už od roku 2014. Více než 50 tisícům zákazníkům v Praze a Brně tak usnadňuje život a šetří jím čas.


Kasa logo

Jeden z největších internetových obchodů na českém trhu poskytující široký sortiment zboží. Master Internet připravil pro Kasa.cz clusterové řešení, které umožnilo implementovat nové funkce, ale také podstatně zvýšilo dostupnost serverů.

Případová studie Názor zákazníka


CzechInvest logo

Státní příspěvková organizace pro podporu podnikání a investic posiluje konkurenceschopnost české ekonomiky prostřednictvím podpory malých a středních podnikatelů.


Frekvence 1 logo

Soukromá celoplošná rozhlasová stanice, která spolu s rádiem Evropa 2 patří dlouhodobě mezi TOP 3 nejposlouchanější rádia v České republice.


Evropa 2 logo

Soukromá celoplošná rozhlasová stanice orientující se na mladé posluchače. Dlouhodobě patří mezi TOP 3 nejposlouchanější rádia v České republice.


Siko koupelny logo

Největší specializovaná síť prodejen v oboru vybavení koupelen a kuchyní působící ve čtyřiceti prodejnách po celé České republice.


Ptáček logo

Velkoobchod, lídr trhu a největší prodejní síť sortimentu voda, topení, plyn, koupelny, inženýrské sítě a obnovitelné zdroje ve více než 150 prodejnách po celé České a Slovenské republice.


Staropramen logo

Pivovary Staropramen jsou druhým největším producentem piva v České republice. Společnost je také významným českým exportérem.


Okay logo

Jednička na českém trhu v prodeji elektrospotřebičů provozující hustou síť maloobchodních prodejen v regionu střední Evropy.


Polar logo

Největší a nejsledovanější regionální televize působící v Moravskoslezském kraji.


Chaps logo

Softwarová společnost zabývající se vývojem IT aplikací a systémů v oblasti osobní dopravy na silnici i železnici. Produkty brněnské společnosti jsou více než patnáct let nedílnou součástí života milionů cestujících.


Cykloworld logo

E-shop a největší síť specializovaných cykloprodejen v Česku. Kromě jízdních kol nabízí i kompletní sortiment cyklistických doplňků.


Oxyonline logo

Specialista na e-shopy a veškeré e-commerce aktivity. Společnost je rovněž vydavatelem tří významných českých internetových médií - Svět hardware, TV Freak a Digimánie. Pro Oxyonline navrhla naše společnost rackhousingový program s umístěním ve dvou lokalitách.

Případová studie Názor zákazníka


TeeTime logo

Skupina CTG je autorem a provozovatelem informačních systémů zajišťujících klíčové procesy související s golfem v Česku a na Slovensku. Centrálně provozované internetové aplikace společnosti zajišťují agendu České golfové federace a rezervace a odbavení hráčů na několika desítkách hřišť.


NetBox logo

Společnost SMART Comp je provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě NETBOX. Na českém trhu působí již více než 15 let a doposud realizovala více než 100 tisíc přípojek. Zákazníkům poskytuje komplexní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play (hlas, internet, HDTV).


Národní památkový ústav logo

Národní památkový ústav je největší příspěvkovou organizací Ministerstva kultury ČR s celostátní působností. Jednou z jejích prvořadých úloh je vedení databáze kulturních památek, shromažďování informací o historii památkových objektů, ale také posuzování úprav a stavebních záměrů. Působí mimo jiné i jako vědecké pracoviště a ročně vydává desítky publikací.


Gopas logo

Počítačová škola Gopas je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří právě IT specialisté.


Coop logo

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (Skupina COOP) sdružuje 48 spotřebních družstev, která provozují dohromady téměř 2 900 prodejen, je tak největší sítí prodejen potravin v České republice.


ByznysWeb logo

ByznysWeb nabízí online řešení pro tvorbu webových stránek a internetových obchodů. Provozuje ji původem slovenská společnost IRISOFT s více než desetiletou historií. S ByznysWebem si za krátký čas dokáže vytvořit vlastní www stránku nebo internetový obchod úplně každý. Web nebo e-shop je navíc okamžitě připraven k plnění obsahem.

Názor zákazníka


Etnetera logo

Etnetera a.s. již 20 let pomáhá utvářet vzhled a funkčnosti předních internetových portálů v ČR. Současně vyvíjí vlastní produkty (jNetPublish, Soyka, SmartMeter).


Elnino logo

Internetová parfumerie Elnino.cz nabízí parfémy a kosmetiku od více než 360 originálních značek. Disponuje dvěma kamennými pobočkami v Praze a je držitelem titulu ShopRoku 2009 – 2013.


Amnesty International logo

Amnesty International je celosvětové hnutí, které monitoruje porušování lidských práv a iniciuje kampaně proti jejich porušování. V současné době má hnutí 7 milionu členů a sympatizantů ve více než 150 zemích a regionech. Výsledků dosahuje i díky autoritě, kterou získala během 50 let své činnosti.


VB Taxi logo

Původem bratislavská taxislužba VB Taxi disponuje vlastním vozovým parkem s unikátním žluto-bílým designem Veřejné bezpečnosti. Konkurenční výhodou oproti ostatním taxislužbám je kromě objednávky přes mobilní aplikaci především špičkový informační systém. Ten vzniká interně a běží na serverech Master Internet.

Názor zákazníka


Hartmann logo

Společnost HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN.Renocar logo

Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW, MINI a BMW Motorrad. Na tyto značky zajišťuje také autorizovaný servis. Provozovny společnosti se nacházejí v Praze a Brně.Mironet logo

Jeden z největších českých prodejců informačních technologií a elektroniky. Hlavním prodejním sortimentem Mironetu jsou počítače, telefony, notebooky a herní konzole.


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ