Dell EMC server

Dedikovaný server

Ohromující výkon a stabilita pro náročné

 • konfigurovatelné parametry na míru
 • výkonné procesory AMD EPYC a Intel Silver
 • nejnovější generace DELL PowerEdge serverů

Úzká spolupráce s DELL

Služby už dlouho stavíme na technologiích společnosti DELL. Stali jsme se jejím prvním CSP partnerem v Česku a získali tak přístup k hardware za zvýhodněných podmínek, což se pozitivně promítá i do našich služeb.

Blesková reakce podpory

Když se na dedikovaném serveru objeví problém, je nutné jednat rychle. Garantujeme proto reakci naší technické podpory do 15 minut v kteroukoliv denní i noční dobu. O svůj server se tak nemusíte bát.

Dedikovaný server na míru

Poběží na vašem serveru aplikace, infrastruktura, e-shop nebo na něm budete vyvíjet SW? Rádi vám dedikovaný server pro konkrétní účely nastavíme, zkušenosti máme s celou řadou technologií včetně DevOps.

Dvě vlastní datová centra

Dvě jsou více než jedno. Že provozujeme datacentra v Praze i Brně oceníte hlavně ve chvílích, kdy budete potřebovat zálohovat do sekundární lokality nebo budete hledat další lokalitu pro výstavbu geoclusteru.GeoclusterV geoclusteru se data ukládají na dva a více uzlů v geograficky oddělených lokalitáchvíce

Řekli o nás ...

2 roky s námi

“U Masteru oceňujeme profesionalitu a stabilitu dodávaných řešení. Na naše požadavky reagují obratem a je na ně zkrátka spoleh. Díky tomu se pak my sami můžeme plně soustředit na vlastní business.”

Josef Klimenta
CFO

Další reference

Varianty dedikovaných serverů

Pokročilé nastavení serveru nechte na nás

Zvýšíme výkon, úroveň bezpečnosti a zoptimalizujeme databázi. Zjistěte, s čím dalším vám pomůžeme..

Support v datovém centru je přítomný nonstop.
Biometrická autentizace pustí do datového centra jen lidi s určitým krevním řečištěm. Zařízení zajišťující freecooling, které šetří náklady i přírodu.

Infrastruktura v bezpečí datového centra

Svěřte své servery profesionálům z datového centra. Zbavíte se tak hluku i starostí a váš hardware bude nadstandardně chráněný.

 • V datových centrech je nonstop přítomna ostraha a technická podpora
 • Díky biometrické autentizaci se do našich datových center nedostane nikdo bez toho správného krevního řečiště
 • Prostory jsou také vybavené kamerovým systémem a požárními hlásiči
 • Díky technologii free coolingFree coolingFree cooling je systém ekonomického chlazení datových centervíce a klimatizačním jednotkám chladíme prostory ekologicky a s nižší spotřebou energie
Administrátoři řeší správu serveru.

Přenechte správu serveru profi adminům

Naši administrátoři denně sdílí znalosti a vzájemně se doplňují ve svých specializacích. Poradí si s rutinními operacemi, výstavbou složitých clusterů nebo návrhy disaster recovery plánů. Pomohou s kompletní správou serveru tak, aby vaší jedinou starostí byl vlastní business.

Součástí administrace je:

 • nastavení a údržba systému certifikovanými administrátory
 • nonstop proaktivní monitoring a dohled serveru
 • řešení kritických problémů ihned, nejpozději do hodiny
 • pravidelné updaty, bezpečnostní záplaty a zálohování dat

Nejčastěji vás zajímá...

 • Jaký je rozdíl mezi managed a dedikovaným serverem?

  Zásadní rozdíl je ve správě serveru, takzvané administraci. U dedikovaného serveru je v ceně služby pouze instalace operačního systému. O veškerý další software, zálohování, aktualizace atd. se musíte starat sami. Pokud se chcete zbavit těchto starostí, je pro vás vhodnější managed server. Hlavní výhodou managed serverů je kromě správy i dohled naším monitorovacím systémem 24×7 a proaktivní řešení případných problémů. Součástí služby je vždy i managed zálohování dat serveru na naše backup servery.

 • Budu mít superuživatelský (administrátorský) účet?

  U dedikovaného serveru se vždy nastavuje pro zákazníka superuživatelský účet a umožňujeme i přístup do out-of-bandOut-of-band (mimopásmová komunikace)Out-of-band je označení pro komunikaci mimo hlavní přenosové pásmo (kanál).více dohledové karty serveru. U HP iLO a u Dell EMC iDRAC.

 • Jaký software mi na server nainstalujete?

  Vše záleží na domluvě. Na linuxové servery standardně instalujeme vybraný operační systém, SSHSSHSSH (Secure Shell) je protokol pro šifrovanou komunikaci v počítačové síti.více, případně ApacheApacheApache je nejpoužívanější webový server, tzn. že dodává prohlížečům jednotlivé webové stránkyvíce, MySQL a PHP a další software podle potřeb zákazníka.

 • Kolik IP adres je v ceně a můžu si přikoupit další?

  V ceně pronájmu serveru je 1 IPv4, pokud není uvedeno jinak.

 • Poskytujete IPv6?

  Ano, v celé síti. Jednotlivým zákazníkům poskytujeme prefixy o velikosti /48. Z těchto prefixů pak /64 na server.