Dell EMC server

Dedikovaný server

Ohromující výkon a stabilita pro náročné

 • konfigurovatelné parametry na míru
 • výkonné procesory AMD EPYC a Intel Silver
 • nejnovější generace DELL PowerEdge serverů

Úzká spolupráce s DELL

Služby už dlouho stavíme na technologiích společnosti DELL. Stali jsme se jejím prvním CSP partnerem v Česku a získali tak přístup k hardware za zvýhodněných podmínek, což se pozitivně promítá i do našich služeb.

Blesková reakce podpory

Když se na dedikovaném serveru objeví problém, je nutné jednat rychle. Garantujeme proto reakci naší technické podpory do 15 minut v kteroukoliv denní i noční dobu. O svůj server se tak nemusíte bát.

Dedikovaný server na míru

Poběží na vašem serveru aplikace, infrastruktura, e-shop nebo na něm budete vyvíjet SW? Rádi vám dedikovaný server pro konkrétní účely nastavíme, zkušenosti máme s celou řadou technologií včetně DevOps.

Dvě vlastní datová centra

Dvě jsou více než jedno. Že provozujeme datacentra v Praze i Brně oceníte hlavně ve chvílích, kdy budete potřebovat zálohovat do sekundární lokality nebo budete hledat další lokalitu pro výstavbu geoclusteru.GeoclusterV geoclusteru se data ukládají na dva a více uzlů v geograficky oddělených lokalitáchvíce

Řekli o nás ...

2 roky s námi

“U Masteru oceňujeme profesionalitu a stabilitu dodávaných řešení. Na naše požadavky reagují obratem a je na ně zkrátka spoleh. Díky tomu se pak my sami můžeme plně soustředit na vlastní business.”

Josef Klimenta
CFO

Další reference

Pokročilé nastavení serveru nechte na nás

Zvýšíme výkon, úroveň bezpečnosti a zoptimalizujeme databázi. Zjistěte, s čím dalším vám pomůžeme..

Support v datovém centru je přítomný nonstop.
Biometrická autentizace pustí do datového centra jen lidi s určitým krevním řečištěm. Zařízení zajišťující freecooling, které šetří náklady i přírodu.

Infrastruktura v bezpečí datového centra

Svěřte své servery profesionálům z datového centra. Zbavíte se tak hluku i starostí a váš hardware bude nadstandardně chráněný.

 • V datových centrech je nonstop přítomna ostraha a technická podpora
 • Díky biometrické autentizaci se do našich datových center nedostane nikdo bez toho správného krevního řečiště
 • Prostory jsou také vybavené kamerovým systémem a požárními hlásiči
 • Díky technologii free coolingFree coolingFree cooling je systém ekonomického chlazení datových centervíce a klimatizačním jednotkám chladíme prostory ekologicky a s nižší spotřebou energie
Administrátoři řeší správu serveru.

Přenechte správu serveru profi adminům

Naši administrátoři denně sdílí znalosti a vzájemně se doplňují ve svých specializacích. Poradí si s rutinními operacemi, výstavbou složitých clusterů nebo návrhy disaster recovery plánů. Pomohou s kompletní správou serveru tak, aby vaší jedinou starostí byl vlastní business.

Součástí administrace je:

 • nastavení a údržba systému certifikovanými administrátory
 • nonstop proaktivní monitoring a dohled serveru
 • řešení kritických problémů ihned, nejpozději do hodiny
 • pravidelné updaty, bezpečnostní záplaty a zálohování dat

Nejčastěji vás zajímá...

 • Jaký je rozdíl mezi managed a dedikovaným serverem?

  Zásadní rozdíl je ve správě serveru, takzvané administraci. U dedikovaného serveru je v ceně služby pouze instalace operačního systému. O veškerý další software, zálohování, aktualizace atd. se musíte starat sami. Pokud se chcete zbavit těchto starostí, je pro vás vhodnější managed server. Hlavní výhodou managed serverů je kromě správy i dohled naším monitorovacím systémem 24×7 a proaktivní řešení případných problémů. Součástí služby je vždy i managed zálohování dat serveru na naše backup servery.

 • Budu mít superuživatelský (administrátorský) účet?

  U dedikovaného serveru se vždy nastavuje pro zákazníka superuživatelský účet a umožňujeme i přístup do out-of-bandOut-of-band (mimopásmová komunikace)Out-of-band je označení pro komunikaci mimo hlavní přenosové pásmo (kanál).více dohledové karty serveru. U HP iLO a u Dell EMC iDRAC.

 • Jaký software mi na server nainstalujete?

  Vše záleží na domluvě. Na linuxové servery standardně instalujeme vybraný operační systém, SSHSSHSSH (Secure Shell) je protokol pro šifrovanou komunikaci v počítačové síti.více, případně ApacheApacheApache je nejpoužívanější webový server, tzn. že dodává prohlížečům jednotlivé webové stránkyvíce, MySQL a PHP a další software podle potřeb zákazníka.

 • Kolik IP adres je v ceně a můžu si přikoupit další?

  V ceně pronájmu serveru je 1 IPv4, pokud není uvedeno jinak.

 • Poskytujete IPv6?

  Ano, v celé síti. Jednotlivým zákazníkům poskytujeme prefixy o velikosti /48. Z těchto prefixů pak /64 na server.