Replikace dat

Uchovávejte aktuální data na dvou místech

Díky zaznamenávání datových změn v reálném čase na dvou úložištích si už nebudete muset dělat starosti s neočekávaným selháním hardware.

Proč byste měli replikovat svá data?

01
Záloha při selhání hardware

Váš server budeme replikovat na diskové pole ve stejné lokalitě, nemusíte se proto obávat neočekávaných potíží s hardwarem.

02
Ochrana před lokálním selháním

Vybrat si můžete i replikaci dat v pravidelných intervalech do druhé lokality, takže nebudete ohroženi ani rozsáhlejšími poruchami datového centra.

03
Pojištění důležitých dat

Aktuální stav dat oceníte například u databází, ať už se jedná o objednávky e-shopů nebo mail servery, jejichž narušení může ochromit chod celého podnikání.

04
Běh bez přerušení

Replikovaná data máte ihned k dispozici, všechny firemní procesy proto fungují dále bez omezení. Replikací zajistíte svému řešení ještě vyšší dostupnost.

Další možnosti ochrany dat

Disaster recovery

Pro obnovení infrastruktury pouhá replika nestačí.  V případě živelních pohrom nebo fatálního selhání datacentra budete potřebovat Disaster recovery. Kromě aktuální kopie dat pro vás v záložní lokalitě podržíme i výpočetní kapacity. Podle individuálních potřeb vám vypracujeme a implementujeme plán obnovy vašeho IT.

Zálohování

Replikace podrží vaše data v případě selhání jednoho z uzlů. Pokud si ale smažete část databáze pod rukama, je na rozdíl od záloh data z repliky velmi obtížné získat zpět. Jakákoli změna na zapisovacím uzlu se totiž propíše i na uzel replikovaný. Proto jej nelze považovat za plnohodnotnou zálohu.

S výběrem vám pomůžeme. Napište nám