Ochrana osobních údajů je důležitá

Jsme GDPR ready

Správné místo pro vaše data

Ochrana dat našich zákazníků pro nás byla vždy na prvním místě. Drtivou většinu požadavků na ochranu dat jsme proto v MasterDC splňovali už dříve, mimo jiné díky certifikacím ISO. Vše podstatné naleznete v Všeobecných obchodních podmínkách.

Jak data v MasterDC chráníme?

Revize smluv a podmínek

Zrevidovali jsme všechny smlouvy a včlenili do všeobecných podmínek body, které pokrývají problematiku ochrany osobních údajů a blíže specifikují náš vztah správce – zpracovatel.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Jmenovali jsme interního pověřence GDPR, který monitoruje naše nakládání s osobními údaji, provádí interní audity, podílí se na školení pracovníků a celkové řízení agendy ochrany dat.

Analýza procesů

Provedli jsme kompletní analýzu interních procesů, provedli interní audit i analýzu rizik. A to jak z pohledu správce, tak zpracovatele dat.

Služby s šifrovaným úložištěm dat

Šifrovaný cloud server

Virtuální server v cloudu na platformě VMware s přístupem k zašifrovanému virtuálnímu disku. Službu poskytujeme včetně správy klíčů.

Šifrovaný managed server

Fyzický server umístěný v zabezpečeném datovém centru MasterDC se zašifrovaným diskem. Službu poskytujeme včetně správy klíčů.

Šifrovaný datový prostor

Datový prostor na diskovém poli RAID určený výhradně pro zálohování. Podporujeme ukládání šifrovaných dat a s nastavením rádi poradíme.

Často kladené dotazy (FAQ)

Mám zájem o zabezpečený server

+420 515 919 805support@master.cz