Kybernetická bezpečnost

Chraňte se před útoky a dalšími hrozbami

Závisí chod vašeho podnikání na připojení k internetu nebo funkční interní síti? Jsou vaše data v bezpečí před kybernetickými útoky? Předcházejte citelným ztrátám díky prevenci. S naším know-how se útočníkům dokážete ubránit.

Jak pomůžeme

Společnosti ohrožené útoky

 • Provozovatelé e-shopů
 • Vládní a vzdělávací instituce
 • Velké a střední podniky
 • Zpravodajské servery a poskytovatelé obsahu
 • Lokální poskytovatelé internetu (ISP)
 • Všechny další firmy a instituce, jejichž chod by případný útok narušil

Antispam filtr FortiMail

Specializovaný systém ochrany před spamem, malwarem a dalšími e-mailovými hrozbami. Citlivá firemní data chrání před únikem a infrastrukturu před zahlcením. Pomáhá zachovávat soulad s předpisy.

 

 • zapojen může být jako transparentní zařízení, brána nebo server, k němuž přistupují uživatelé a stahují si poštu přes webové rozhraní, POP3 nebo IMAP
 • pro až 99,98% přesnost filtrace používá vícevrstvou ochranu
 • v prvním kroce používá detekční metody založené na spojení
 • poté provádí úplnou kontrolu hlavičky i těla zprávy včetně obsažených identifikátorů URI a metainformací, čímž dosahuje vysoké účinnosti a spolehlivosti
 • analýze podrobuje i přiložené obrázky, PDF soubory a odchozí zprávy

Útoky jako strašák firemního IT

Boj s DoS (Denial of Service) a DDoS (Distributed Denial of Service) není jednoduchý a jejich počet každoročně narůstá. U tohoto typu útoků jsou servery zahlceny obrovským množstvím legitimně se tvářících požadavků, které nestíhají zpracovat. Útočníci při nich využívají anonymity davu pomocí často zotročených počítačů a serverů nic netušících uživatelů.

Proč jsou tak zrádné?

Mezi nejčastější obavy spojené s DDoS útoky patří kromě snížení dostupnosti služeb nebo ztráty dat zejména ztráta reputace a dobrého jména firmy. Společnosti se často obávají i snížení produktivity a v konečném důsledku samozřejmě i finančních ztrát.

Jak se bránit?

Typicky převládá názor, že před všemi typy útoků vás ochrání firewall. Firewall sice zastává roli jakéhosi síťového policisty, ale na DoS a DDoS útoky je krátký. Pro maximální ochranu vždy doporučujeme kombinovat firewall s dalším typem AntiDDoS ochrany – ať už na síťové či aplikační úrovni.

Další služby pro vyšší bezpečnost

AntiDDoS ochrana

Radware DefensePro eliminuje síťové DoS a DDoS útoky. Nežádoucí provoz dokáže odfiltrovat v reálném čase bez narušení. Díky behaviorální analýze se průběžně učí.

Síťový firewall

Firewally pfSense, MikroTik a FortiGate chrání před pokusy škodlivých dat o proniknutí do sítě. Tvoří bariéru mezi serverem a sítí a dle předem daných pravidel propouští legitimní provoz.

Nevíte jaké řešení zvolit?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300