Příběh zákazníka

Fintech platforma Roger stojí na cloudu MasterDC

O společnosti

Firmám a podnikatelům zkracuje dlouhé splatnosti faktur na 3 dny a vylepšuje tak jejich cash flow. Posláním Rogera je, aby si podnikatelé nemuseli dělat starosti a mohli se soustředit na rozvoj svého podnikání. To je možné díky unikátní a Českou národní bankou licencované investiční platformě.

Výzva

V Rogeru ve svých začátcích využívali služeb nejmenovaného zaoceánského korporátu. Konkrétně sdíleného hostingu rozděleného do několika tierů. Těmto tierům a jejich specifikacím se Roger musel přizpůsobovat. Vzhledem k rychlému růstu společnosti se ukázalo, že bude potřebovat flexibilnější serverové řešení. Které se naopak přizpůsobí jejím potřebám.

Požadavky na nového dodavatele

Bezpečnost a dostupnost

Pro Rogera jako finančně-technologickou společnost jsou technologie minimálně polovinou úspěchu. A proto je extrémně důležité, aby infrastruktura byla vysoce dostupná a hlavně bezpečná.

Geografická blízkost

Zásadním parametrem v rozhodování hraje lokalita. Nejen kvůli nižší latenci. V Rogeru si ověřili, jak potřebná je pro úspěšnou spolupráci možnost osobního kontaktu. Třeba i přímo s technickým ředitelem dodavatele.

Flexibilita

Infrastruktura a prostředí se musí přizpůsobovat potřebám klienta. A ne naopak. Obzvlášť v případech, kdy firma jako Roger roste každý rok řádově o stovky procent.

Profesionalita a osobní přístup

V Rogeru se potřebují soustředit na vylepšování produktu a nemají kapacitu dělat si adminy. Od poskytovatele serverového zázemí očekávají osobní přístup a garantovanou spolehlivost.

Řešení od MasterDC

Roger logo

Za ty roky jsme nenarazili na nic, s čím by nám Master nedokázal pomoct.

Peter Uhrín

Product Owner

Zařaďte se mezi spokojené klienty MasterDC


  Mohlo by vás zajímat

  Další reference

  Zjistěte, co o spolupráci s MasterDC říkají další spokojení klienti.

  Cloud

  Rozběhněte svou infrastrukturu stejně jako Roger na bezpečném a moderním VMware cloudu.

  Datacentra

  Nakoukněte do zákulisí datových center v Praze a Brně.