Společnost Master Internet působí na trhu serverhostingových služeb již více než patnáct let. Naši zaměstnanci jsou schopní a zodpovědní lidé. Očekáváme od nich jen ty nejlepší výkony, za které si je hýčkáme a dokážeme náležitě odměnit. Jsou vám blízké naše hodnoty? Nastartujte svou kariéru u nás.

Stabilní a perspektivní zaměstnavatel

Stojíme na pevných základech. Naše počátky sahají až do roku 1998, kdy jsme začali provozovat vlastní servery ve Spojených státech amerických a později také internetovou konektivitu. Rostli jsme tehdy, a díky poptávce po kvalitních datacentrových službách a produktech rosteme dodnes.

Příjemné pracovní prostředí

Sídlíme v moderních kancelářích snadno dostupných městskou hromadnou dopravou i autem. Navíc jsme kolektiv mladých lidí, a proto věříme, že z vašich kolegů se brzy a velmi snadno stanou vaši noví přátelé.

Šance pro absolventy

Podporujeme talentované mladé lidi a dáváme jim šanci získat praxi již při studiu. Nezáleží, kolik vám je let, ale co můžete nabídnout. Díky profesionálnímu týmu našich techniků a administrátorů se budete i nadále vzdělávat od těch nejpovolanějších.

Co vám můžeme nabídnout?

 • Stravenky (100 Kč)
 • 5 týdnů dovolené
 • Flexibilní pracovní doba
 • Možnost home office
 • Multisport kartu
 • Odborná školení
 • Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím
 • Občerstvení na pracovišti zdarma (káva, ovoce)
 • Žádný open space
 • Atmosféra menší české firmy bez nadbytečných procesů, s individuálním přístupem
 • Prostředí špičkových IT technologií a seniorních IT kolegů

Aktuálně hledáme

Vývojář backendu pro mobilní aplikace

Náplň: Vývoj backendové části mobilních aplikací. Mimo samotného kódování backendu budete mít možnost navrhovat rozhraní serveru a databáze. Z 80 % budete psát zcela nové kódy.

Požadujeme: Java 8, Spring framework (Spring Boot), Hibernate, REST API, JSON, PostgreSQL nebo MySQL, Testovaní - unit testy, integračni testy

Výhodou: Maven, Tomcat, Liquibase, IntelliJ Idea, Gitlab (Git, CI), Postman, Swagger

Nabízíme: Práci na zajímavých interních i zakázkových projektech, Volnost při volbě používaných technologií, Zábavný a přátelský kolektiv, Možnost podílet se na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací, Spolupráci na IČO, plný nebo částečný úvazek

Místo: Brno

PHP programátor

Náplň: Vývoj a správa zákaznického informačního systému, integrace existujích nástrojů a služeb do jedné platformy, spolupráce s IT administrátory a dalšími programátory. Komunikace se zaměstnanci společnosti, zejména managementem.

Požadujeme: Znalost PHP, JavaScriptu, MySQL a webových technologií. Znalost anglického jazyka a schopnost práce v týmu. Dosažené vysokoškolské vzdělání s IT zaměřením. Spolehlivost a proaktivní přístup.

Výhodou: Znalost jazyka Java a PHP frameworku Nette.

Nabízíme: Kariérní růst u jednoho z největších hostingových providerů v ČR, individuální přístup k zaměstnancům a úkolům, práci s různorodými a moderními technologiemi v mladém kolektivu.

Místo: Brno

Programátor Android

Náplň: Vývoj nativních aplikací pro telefony, tablety, hodinky a další zařízení s OS Android.

Požadujeme: Znalost vývoje v jazyce Kotlin (případně v Javě) pro Android. Profesionální přístup a nasazení. Ochotu stále se učit a zdokonalovat. Schopnost alespoň číst anglicky.

Výhodou: Znalost Web Services, REST API, agilních principů vývoje, verzovacích nástrojů, dalších programovacích jazyků a případně i platforem. Cit pro skvělé UI/UX. Vysokoškolské vzdělání v oboru.

Nabízíme: Příležitost stát u zrodu špičkových mobilních a cloudových aplikací pro globální trh. Kreativní využívání nejnovějších technologií a platforem. Práci na plný nebo částečný úvazek v mladém a motivovaném týmu, řízeném agilní metodikou Scrum. Možnost profesního růstu.

Místo: Brno

Programátor Apple

Náplň: Vývoj aplikací pro iPhone, iPad, Mac, Apple Watch a Apple TV.

Požadujeme: Znalost vývoje v jazyce Swift nebo Objective C pro iOS nebo OS X. Profesionální přístup a nasazení. Ochotu stále se učit a zdokonalovat. Schopnost alespoň číst anglicky.

Výhodou: Znalost Web Services, REST API, cit pro grafiku a skvělé UI/UX. Znalost agilních principů a metodiky a dalších programovacích jazyků a platforem. Vysokoškolské vzdělání v oboru.

Nabízíme: Příležitost stát u zrodu špičkových mobilních a cloudových aplikací pro globální trh. Kreativní využívání nejnovějších technologií a platforem. Práci na plný nebo částečný úvazek v mladém a motivovaném týmu, řízeném agilní metodikou Scrum. Možnost profesního růstu.

Místo: Brno

Produktový specialista HW

Náplň: Koordinace interního projektu - zakázkové výroby HW k mobilní aplikaci Baby Monitor (náramky, hodinky, měření tepu, teploty; čipy na monitorování). Komunikace s projektanty, konzultanty a externími dodavateli, koordinace vývoje HW. Kontakt převážně s technickými pracovníky.

Požadujeme: Všeobecný přehled v oblasti elektroniky a HW/SW, organizační a komunikační dovednosti, komunikativní znalost angličtiny, nadšení pro rozjezd nového projektu, analytické myšlení a týmová spolupráce, schopnost dotahovat do konce.

Výhodou: SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT/Elektro/Biomechanika, předchozí zkušenost na obdobné pozici. Řidičský průkaz.

Nabízíme: Příležitost stát u nového projektu propojení mobilních aplikací s HW, zázemí úspěšné české softwarové společnosti s mezinárodním přesahem, práci na plný úvazek, možnost seberealizace a profesního růstu. Možnost odborného vzdělávání, motivační mzdové ohodnocené, široká škála firemních benefitů.

Místo: Brno

Junior / senior obchodní zástupce

Náplň: Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí. Navazování dlouhodobých obchodních vztahů. Vyjednávání obchodních podmínek, okrajově péče o svěřené zákaznické portfolio.

Požadujeme: Předchozí zkušenosti na obchodní pozici, ideálně z IT sektoru (ale budeme rádi i za nadějného juniora). SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření. Komunikativní, flexibilní osobnost, se schopností dobré organizace času. Zájem o IT oblast.

Nabízíme: Solidní fixní plat + provize, telefon i k osobním účelům, v případě juniora supervizi seniorního kolegy.

Výhodou: VŠ vzdělání, výhodou informatika, vlastní portfolio klientů.

Místo: Praha

Váš životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu kariera@master.cz, do předmětu uveďte název pozice.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ