Společnost Master Internet působí na trhu serverhostingových služeb již více než patnáct let. Naši zaměstnanci jsou schopní a zodpovědní lidé. Očekáváme od nich jen ty nejlepší výkony, za které si je hýčkáme a dokážeme náležitě odměnit. Jsou vám blízké naše hodnoty? Nastartujte svou kariéru u nás.

Stabilní a perspektivní zaměstnavatel

Stojíme na pevných základech. Naše počátky sahají až do roku 1998, kdy jsme začali provozovat vlastní servery ve Spojených státech amerických a později také internetovou konektivitu. Rostli jsme tehdy, a díky poptávce po kvalitních datacentrových službách a produktech rosteme dodnes.

Příjemné pracovní prostředí

Sídlíme v moderních kancelářích snadno dostupných městskou hromadnou dopravou i autem. Navíc jsme kolektiv mladých lidí, a proto věříme, že z vašich kolegů se brzy a velmi snadno stanou vaši noví přátelé.

Šance pro absolventy

Podporujeme talentované mladé lidi a dáváme jim šanci získat praxi již při studiu. Nezáleží, kolik vám je let, ale co můžete nabídnout. Díky profesionálnímu týmu našich techniků a administrátorů se budete i nadále vzdělávat od těch nejpovolanějších.

Co vám můžeme nabídnout?

 • Stravenky (100 Kč)
 • 5 týdnů dovolené
 • Flexibilní pracovní doba
 • Možnost home office
 • Multisport kartu
 • Odborná školení
 • Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím
 • Občerstvení na pracovišti zdarma (káva, ovoce)
 • Žádný open space
 • Atmosféra menší české firmy bez nadbytečných procesů, s individuálním přístupem
 • Prostředí špičkových IT technologií a seniorních IT kolegů

Aktuálně hledáme

Programátor Java

Náplň: Vývoj backendu cloudových služeb pro mobilní aplikace. Vývoj připravovaných cloudových služeb. V menší míře vývoj front-endu s rozhraním v HTML5.

Požadujeme: Znalost vývoje v Javě na serveru, SQL, Web Services, REST API, databází. Profesionální přístup a nasazení. Ochotu stále se učit a zdokonalovat. Schopnost alespoň číst anglicky.

Výhodou: Znalost Tomcatu, Springu a Hibernate, servletů, JSP, mySQL, Galera Cluster, JavaScriptu, HTML5, AJAXu. Zkušenosti s clustery a aplikacemi s vysokou dostupností a velkým počtem uživatelů. Znalost agilních principů a metodiky, dalších programovacích jazyků a platforem. Vysokoškolské vzdělání v oboru.

Nabízíme: Příležitost stát u zrodu špičkových mobilních a cloudových aplikací pro globální trh. Kreativní využívání nejnovějších technologií a platforem. Práci na plný nebo částečný úvazek v mladém a motivovaném týmu, řízeném agilní metodikou Scrum. Možnost profesního růstu.

Místo: Brno

PHP programátor

Náplň: Vývoj a správa zákaznického informačního systému, integrace existujích nástrojů a služeb do jedné platformy, spolupráce s IT administrátory a dalšími programátory. Komunikace se zaměstnanci společnosti, zejména managementem.

Požadujeme: Znalost PHP, JavaScriptu, MySQL a webových technologií. Znalost anglického jazyka a schopnost práce v týmu. Dosažené vysokoškolské vzdělání s IT zaměřením. Spolehlivost a proaktivní přístup.

Výhodou: Znalost jazyka Java a PHP frameworku Nette.

Nabízíme: Kariérní růst u jednoho z největších hostingových providerů v ČR, individuální přístup k zaměstnancům a úkolům, práci s různorodými a moderními technologiemi v mladém kolektivu.

Místo: Brno

Programátor Android

Náplň: Vývoj aplikací pro telefony, tablety, hodinky a další zařízení s Androidem.

Požadujeme: Znalost vývoje v Javě pro Android. Profesionální přístup a nasazení. Ochotu stále se učit a zdokonalovat. Schopnost alespoň číst anglicky.

Výhodou: Znalost Web Services, REST API, cit pro grafiku a skvělé UI/UX. Znalost agilních principů a metodiky a dalších programovacích jazyků a platforem. Vysokoškolské vzdělání v oboru.

Nabízíme: Příležitost stát u zrodu špičkových mobilních a cloudových aplikací pro globální trh. Kreativní využívání nejnovějších technologií a platforem. Práci na plný nebo částečný úvazek v mladém a motivovaném týmu, řízeném agilní metodikou Scrum. Možnost profesního růstu.

Místo: Brno


Váš životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu kariera@master.cz, do předmětu uveďte název pozice.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ