Kdo jsme

Správné místo pro vaše data

Pomáháme zákazníkům s péčí o firemní servery a IT infrastrukturu. Přes naše datacentra v Praze a Brně protékají data značné části českého internetu. Zákazníci se tak mohou díky práci technického týmu věnovat tomu, co umí sami nejlépe.

24/7 se snažíme

Být Master

V osobních vztazích

V osobních vztazích

Zakládáme si na tom, že za každým produktem u nás stojí konkrétní člověk – technik či administrátor – který s vámi udržuje dlouhodobý vztah. Nejsme anonymní korporát, kde se zaměstnanci střídají jak na běžícím páse.

V poskytování řešení na míru

V poskytování řešení na míru

Každý zákazník je jiný. Pokročilá řešení proto navrhujeme na míru a nesaháme po krabicových variantách. Stavíme vysoce dostupné clustery, které pohání firmy s milionovými obraty. Pomáháme řešit výkonnostní limity databází, migrujeme, škálujeme.

V bezpečnosti

V bezpečnosti

Dlouhodobě se soustředíme na ochranu serverů a jejich zabezpečení před útoky. Aktuální trendy převádíme do praxe. V oblasti zabezpečení poskytujeme kromě samotné realizace a provozu i konzultace a audity.

Komu kryjeme záda

Spokojení zákazníci

Naše znalosti a zkušenosti pomáhají pohánět rozvoj řadě značek. Patří mezi ně třeba on-line supermarket Rohlík, telco gigant T-Mobile a další. Přesvědčte se, jak jsou u nás spokojení.  

Jak se žije v Masteru

Nejvíce si ceníme přátelských vztahů

V Masteru si potrpíme na propracovaná řešení zaměřená na ty nejnáročnější zákazníky. Denně se učíme od expertů v oboru. Kromě toho jsme ale i dobrá parta. Mnozí Masteři našli ve svém týmu přátele do nepohody a společně tráví volný čas. A tahle pozitivní atmosféra se přenáší i do naší každodenní práce. Často si říkáme, že je fajn mít práci, kam se člověk v pondělí ráno těší.

Volná místa

Dodáváme komplexní řešení

Know-how a certifikace našich lidí

Jsme poskytovatel serverhostingových služeb, na kterého se můžete spolehnout. Certifikace ISO 9001, ISO 27001, ISO/IEC 27017 a ISO/IEC 27018 stvrzují, že veškeré procesy, které u nás probíhají, mají svůj řád.
 

 

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Certifikovaná profesionalita

Cisco CCNP – Logo
RIPE IPv6 Security Expert – Logo
Juniper network – Logo
Redhat RHCSA – Logo
RIPE Database Associate – Logo
Microsoft MCSA – Logo
VCP-DCV 2021 – logo
Fenix – Logo

Podporujeme a pomáháme

O úspěch se dělíme

Se Světluškou intenzivně spolupracujeme už šestým rokem. Zaměstnáváme nevidomé kolegy a šíříme povědomí o přístupnosti softwarových řešení. Společně jsme zaštítili projekt proškolení nevidomých na auditory přístupnosti a tím napomohli k jejich rekvalifikaci. Obdobným způsobem pomáháme i neziskové organizaci Paspoint, která poskytuje služby lidem s autismem a jejim blízkým.

Světluška – Logo
Paspoint – Logo

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Dodavatelé

Dlouhodobě spolupracujeme s dodavateli špičkového hardware a softwarových technologií. Mezi naše partnery patří Dell EMC, Cisco, Microsoft, VMware, Proxmox, Rittal a další.

Máme inovativní nápady

Rozvojové projekty

Vývoj SW a vytvoření cloudových služeb a aplikací ve formě SaaS je dalším logickým krokem v rozšiřování aktivit společnosti v oblasti hostingových služeb. Realizace nejen tohoto, ale i některých našich dalších inovativních nápadů je spolufinancována z dotačních fondů EU.

Ministerstvo průmyslu a obchodu – Logo Evropská unie – Logo