Logo společnosti Dell

Technologie

Dell Open Networking

Investujte do budoucnosti firemní infrastruktury a sítě 

Technologie Open Networking se od běžného proprietárního pojetí liší tím, že hardware není pevně svázaný se softwarem, což šetří náklady a dává větší svobodu při stavbě IT infrastruktury.

Výhody Dell Open networkingu

Více možností OS

Dell Open Networking umožňuje zvolit si z několika možných operačních systémů, jako je například DNOS nebo Cumulus Linux

Otevřená architektura

Dell Open networking nabízí škálovatelnou softwarově definovanou infrastrukturu namísto tradiční trojstupňové architektury.

Levnější inovace a změny

Díky nezávislosti HW na SW, je možné měnit hardwarové komponenty bez nutnosti kupovat i příslušný SW a naopak

Ikonka

Dell networking operating system (DNOS)

Dell vytvořil pro své produkty vlastní síťový operační systém DNOS, který je modulární. Jednotlivé části operačního systému fungují nezávisle na sobě v rámci jednoho switche. V případě, že by nějaký proces operačního systému selhal, bude to mít jen omezený dopad na ostatní switche a jejich procesy.

Server značky DELL

Disagregované řešení

Klíčovou vlastností Dell Networkingu je disagregace neboli oddělení hardwaru od požadovaného softwaru. Díky tomu je možné kombinovat switche a další hardware z portfolia Dell Open Networking s různým software na různých úrovních. To dává větší volnost při sestavování infrastruktury na míru individuálním potřebám.

Server Dell EMC

Switche pro datacentrum

Stěžejní součástí portfolia Dell Open Networking jsou Switche. V Masteru z široké nabídky Dell switchů využíváme zejména řadu S a Z, které:

  • Poskytují různý počet portů s rychlostí až do 10–400 GbE
  • Díky vysoké flexibilitě jsou switche vhodné pro různě velká datacentra
  • Jsou navrženy pro vysoký výkon a velmi nízkou latenci

MasterDC jako 1. partner Dellu v Česku

V roce 2013 jsme se stali prvním Prefered Dell partnerem v České republice? Díky tomu nakupujeme Dell produkty, včetně těch z portfolia Dell Open Networking, za zvýhodněnou cenu, což naši zákazníci pozitivně pociťují na výsledném nacenění služeb.

Pomůžeme Open Networking implementovat

Pomůžeme Open Networking implementovat

Switche a další komponenty z portfolia Dell Open Networking využíváme v našich datacentrech, abychom klientům zajistili maximální kvalitu služeb. Nabízíme ale i realizaci výstavby nebo modernizaci soukromého datacentra nebo privátní firemní sítě, při které Dell Open Networking implementujeme. Napište nám své požadavky a my se co nejdříve ozveme s podrobnostmi.