Jsme poskytovatel serverhostingových služeb, na kterého se můžete spolehnout. Jsme správné místo pro vaše data.

Master Internet provozuje datová centra v Praze a Brně a má více než patnáct let zkušeností v této oblasti. Z drobného poskytovatele hostingu a datových služeb jsme vyrostli v předního provozovatele datacenter s vlastní cloudovou platformou. V současné době je naším hlavním cílem pomáhat podnikům s optimalizací jejich serverového řešení a dosahovat co nejvyšší dostupnosti. S rostoucí cenou elektrické energie se zároveň soustředíme na nejmodernější technologie s redukovanou spotřebou.

Vize a hodnoty, které uvnitř Master Internet sdílíme, stojí na třech pilířích:

Data v pohybu

Data a informace se pohybují nepředstavitelnou rychlostí všude kolem nás. Naším posláním je dávat tomuto pohybu smysl a řád. Klientům zpřístupňujeme jejich data v libovolný moment kdekoli na světě a zajišťujeme, aby byla vždy v pořádku tam, kde mají být.

Bezpečnost především

Systematicky studujeme nejaktuálnější technologie z oblasti bezpečnosti IT a aplikujeme je v rámci poskytovaných služeb. Naším cílem je, aby si zákazníci mohli užívat klidu a pocitu bezpečí.

Orientace na zákazníka

Stojíme si za tím, že úspěšná spolupráce spočívá především ve vzájemném pochopení. Proto každému zákazníkovi pečlivě nasloucháme a společně navrhujeme ideální řešení na míru jeho požadavkům.

Top management

Filip Špaček, provozní ředitel

Filip Špaček

provozní ředitel

Petr Štěpánek, obchodní ředitel

Petr Štěpánek

obchodní ředitel Praha

Martin Žídek, technický ředitel

Martin Žídek

technický ředitel

Bezpečnost především

Jsme jedním z mála poskytovatelů serverhostingových služeb, který je držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2015 a bezpečnosti informací ISO 27001:2013.

Co to znamená pro vás? Certifikace stvrzují, že veškeré procesy, které u nás probíhají, mají svůj řád. Mezinárodně platný standard ISO 27001 definuje požadavky na systém managementu bezpečnosti informací, především bezpečnosti důvěry informací pro zaměstnance, procesy, IT systémy a strategii firmy.

ISO 9001
ISO 27001

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
  • RIPE NCC Certified Professionals - RIPE Database Associate
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
RIPE Database Associate
Intel
VMWare

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Dlouhodobě spolupracujeme s dodavateli špičkového hardware a softwarových technologií. Mezi naše partnery patří Dell EMC, HP, Cisco, Microsoft, VMware, Rittal, Anect a další.

Dell EMC
CISCO
Microsoft
HP
Intel
VMWare
Rittal
FENIX
Anect


Podporujeme

Světluška
Apla

Rozvojové projekty

Předmětem projektu je vývoj inovativních cloudových aplikací a služeb pro management dat společností a jednotlivců. Vývoj SW a vytvoření cloudových služeb a aplikací ve formě SaaS je dalším logickým krokem v rozšiřování aktivit společnosti v oblasti hostingových služeb. Projekt je podpořen dotací EU.

Ministerstvo průmyslu a obchodu
Evropský fond pro regionální rozvoj

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ