Partnerský SW

BabelApp

Objevte svět bezpečné komunikace

O systému

Babelnet zajišťuje šifrovanou komunikaci mezi počítači s Windows nebo MacOS a mobilními zařízeními se systémy iOS, Android a BlackBerry, nezávisle na zařízení, místu a způsobu připojení. Jednoduše se instaluje na mobilní zařízení i počítače a okamžitěse  připojí do firemní sítě nebo cloudu. Firemní instalace umožní komfortní dohled, integraci a správu uživatelů a zařízení.

  • Použití silní kryptografie
  • Technologie Instant Messaging
  • Navržen pro firemní prostředí
  • Efektivní a rychlá komunikace
  • Synchronizace účtů s LDAP LDAPLDAP (Lightweight Directory Access Protocol) je protokol, který slouží k práci s daty na adresářovém serveru.víceadresářem
  • Integrace s firemními aplikacemi

Ukázková konfigurace

Babel Pro Cloud

Až 5 uživatelů, šifrovaná komunikace, přílohy, možnost integrace pomocí API, server hostovaný.

1 835 Kč/měsíc

Individuální řešení

Kontaktujte naše obchodní oddělení

Moduly

Šifrované hovory

Využijte šifrování hovorů mezi mobilními zařízeními s využitím technologie VoIP. BabelApp nabízí zejména signalizaci pro řízení spojení a výměnu veřejných klíčů, kodeků a protokolů pro přímou komunikaci mezi zařízeními s maximálním zajištěním důvěrnosti a integrity.

Šifrované zprávy

Zasílejte textové zprávy, audio nebo video záznamy i libovolné dokumenty na základě aplikačního šifrování. Odeslané a přijaté zprávy i dokumenty jsou zašifrovány také po uložení na daném zařízení.

Bezpečná komunikace

Pomocí kryptografie a technologie Blockchain zajišťuje BabelApp šifrovanou komunikaci mezi počítači s Windows a MAC OS X, a současně mezi mobilními zařízeními s iOS a Android. Využít můžete kombinaci několika klientských zařízení i různé operační systémy (Linux nebo Windows Server).

Blockchainové zabezpečení

Technologie Blockchain umožňuje šifrovanou a bezpečnou komunikaci. Díky technologii unikátního ověřování klíčů a silné kryptografie je BabelApp bezpečným a efektivním nástrojem pro vaši komunikaci.

Ukázky z aplikace