Partnerský SW

Easy Project

Software, který vám ulehčí řízení projektů

O systému

V Easy Projectu řídíte projekty komplexně od úplného začátku až po finální reporting včetně rozšíření pro řízení zdrojů, financí a zákazníků. Nabízí i moduly usnadňující plánování typických projektů nebo těch, na kterých už jste jednou pracovali.

  • Nejlepší projektové nástroje
  • Všechny nástroje v jedné platformě
  • Jednoduché uživatelské rozhraní
  • 100% mobilní
  • Implementace, podpora, e-learning

Ukázková konfigurace

Easy Project 2019 Essentials

Klasické řízení projektů, řízení práce, agilní vývoj, sledování času, řízení portfolia, kontrola projektů a reportování

+ 35 projektových šablon

+ 12 uživatelských panelů

Cena pro 1 uživatele při roční platbě.

149 Kč/měsíc

Individuální řešení

Pokud se chcete o softwaru Easy Project dozvědět více nebo máte specifické požadavky, obraťte se na naše obchodní oddělení.

Moduly

Řízení projektů

V Easy Projectu jednoduše rozplánujete úkoly a přidělíte je kolegům. Máte přehled o realizaci jednotlivých úkolů a výkonnost sledujete v Ganttově diagramu. S celkovým vyhodnocením vám pomůžou reportovací nástroje, které poskytují možnost v budoucnu odfiltrovat nedostatky z předchozích projektů a uchopit ty nové lépe.

Portfolio management

Plánujte projekty centrálně a organizovaně. Nezáleží jen na tom, že máte o výkonu projektu přehled. Zajistěte si detailní zprávy o zdrojích, čase a rozpočtu.

Agilní řízení

Buďte aktivní, rychlí a adaptabilní. Vyhovět zákazníkovi není snadné a změny na poslední chvíli bývají nezbytné. Flexibilita Easy Projectu a praktikování vlastních modifikací agilních metodik umožňuje zasahovat do projektů a v jakékoli fázi věci měnit, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku.

Kontrola projektů a reporting

Panel milníků vám připomene, čeho už tým v rámci projektu dosáhl. Díky průběžné kontrole a reportingu se vyhnete případným chybám, navíc máte neustálý přehled o nákladech i harmonogramu.

Šablony projektů

Už jste na tomto projektu jednou pracovali a víte, že to přijde znovu? Vytvořte si šablonu zahrnující úkoly, milníky, týmy i dokumenty. Šablonu můžete kdykoli doplnit nebo vylepšit. V Easy Projectu najdete i šablony, které vám pomohou se strukturou typických firemních procesů jako lidské zdroje nebo zákaznická podpora.

Osobní panely

Easy Project umožňuje přizpůsobit osobní panely tak, aby vyhovovaly uživatelům v různých odděleních a na různých pozicích. Naleznete v něm i několik přednastavených osobních panelů pro typické firemní role.

Ukázky z aplikace