Partnerský SW

Macros

Administrace skladu a e-shopu odkudkoli

O systému

Online skladový systém s e-shopem, který zajišťuje efektivní komunikaci mezi zaměstnanci a zákazníky. Nemá žádná omezení, plynule roste s potřebami skladu a zaměstnanců a navíc je přístupný odkudkoli bez nutnosti vzdálených ploch.

  • Uložení dat na jednom místě
  • Možnost připojit se odkudkoli
  • Priorita potřeb zákazníka
  • Flexibilní systém

Ukázková konfigurace

M2

Varianta e-shopu se základními funkcemi pro prezentaci zboží, zpracování objednávek a evidenci zákazníků doplněná o možnost fakturace a vedení skladového hospodářství na jedné pobočce. Podporuje mobilní terminály a čtečky čárových kódů. Varianta M2 je vhodná především pro obchodníky s kamennými obchody, kteří chtějí svůj sortiment prodávat i na internetu.

pronájem za 499 Kč/měsíc

Individuální řešení

Pokud se chcete o systému Macros dozvědět více nebo máte specifické požadavky, obraťte se na naše obchodní oddělení.

Moduly

Zboží

Evidujte stavy položek na skladě a provádějte inventury skladů. V softwaru Macros najdete moduly pro celkový přehled o zboží, které prodáváte. Produkty můžete kompletovat i dokompletovat nebo provádět záměny zboží bez nutnosti úpravy faktury.

Vlastnosti e-shopu

V softwaru spravujete nejen e-shop, jeho ceny a slevy pro konkrétní zákazníky, ale i adresář zákazníků. Systém nabízí kategorizaci produktů, filtrování zboží na základě kategorie či ceny nebo rozmanité ovládací prvky, jako třeba vyhledávání podle klíčových slov, která můžete k produktům sami nadefinovat.

Sklady a prodej

E-shop si můžete rozdělit na maloobchodní a velkoobchodní rovinu, pro lepší manipulaci s cenami a lepší sledování zisků. Software nabízí i mobilní prodej, takže celý proces objednávky a expedice zboží proběhne rychle, a to také díky propojení skladování s e-shopem. Stejně dobře ošetřený je i proces reklamací, o nichž máte přehled vy i zákazník.

Personální systém a mzdy

Překážkou nejsou ani záležitosti z oblasti personalistiky. Macros disponuje moduly, v nichž můžete evidovat docházku zaměstnanců nebo shromažďovat údaje týkající se pracovního poměru. Výstupem z aplikace je výpočet mzdy a připravené podklady pro účtárnu.

Publikační systém

Macros umožňuje design e-shopu nastavit přesně podle vašich představ. Texty na web pak naformátujete pomocí vstupního editoru a jejich množství není nijak omezeno.

Platební systém a doprava

Systém umí připravit podklady pro služby České pošty i PPL. Ceny poštovného definujete individuálně na základě ceny objednávky. Exportní a importní soubory EDI zajišťují naprostou bezpečnost pro finanční transakce všech velikostí. Software umožňuje dokonce správu výdejních míst.

Služby a rozšíření

Díky propojení adresáře a katalogu vytvoříte newsletter pár kliky. Novinky můžete rovnou sdílet na sociálních sítích. Důležitá pro vás bude optimalizace pro vyhledávače, abyste potencionálnímu zákazníkovi pomohli vás najít.

Reference

  • Tipa, s. r. o.
  • Sportkomplet.cz
  • Mobytex, s. r. o.
  • Motomax, s. r. o.
  • Alejan.cz
  • JAN SVOBODA, s. r. o.

Ukázky z aplikace