Pronájem datacentra

Prostor vyhrazený vašim technologiím

Master Internet zajišťuje i kolokační prostor. Zákaznické technologie umístíme do oddělených uzamykatelných klecí, které budou pod nepřetržitým dohledem bezpečnostních kamer. Díky zaklecování a kódovým dveřím u vstupu do datacentra se k vašim technologiím nemá šanci dostat neoprávněná osoba. Pohyb všech osob po datacentru je kamerami nejen monitorován, ale také nahráván.

Bezpečnost na prvním místě

Datacentra MasterDC splňují přísný technologický standard Tier 3 včetně nonstop fyzické ostrahy budovy, kódových dveří, kamerového systému a protipožárního plynového hašení.

Spolehlivý a stabilní poskytovatel

Máme více než patnáct let zkušeností v oblasti hostingových služeb a stovky spokojených zákazníků. ISO certifikace managementu kvality a bezpečnosti informací navíc potvrzují, že se na nás můžete opravdu spolehnout.

Vysokokapacitní připojení

Díky smlouvám s provozovateli páteřních sítí garantujeme rychlost doručení dat v závislosti na regionu uživatele. Naše síť je osazena výhradně technologiemi značky Dell EMC a Cisco.

Další prostory k pronájmu

Přemýšlíte jak zdokonalit logistiku? Využijte možnosti pronájmu skladovacích prostor nebo kanceláří pro vaše IT oddělení v budově datacentra.

Dopravní dostupnost

Nehraje roli, jestli se k nám vydáte autem nebo městskou hromadnou dopravou. Vždy snadno dorazíte do cíle. A parkovat můžete přímo v areálu.

Možnost řešení na zakázku

Řešíme i specifické zakázkové projekty na míru zákazníkům. Naši síťaři pomohou s návrhem řešení, zajistí kabeláž a asistovat mohou i při instalaci. Vyžaduje-li to klient, zasáhneme i v rámci služby On-site support.

Datacentrum DC Praha

Videoprohlídka výstavby, členění a průvodce technologickými prvky našeho datacentra Master DC Praha.

VÍCE INFORMACÍ

Zaujal vás tento produkt?

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ