Pronájem datacentra

Prostor vyhrazený vašim technologiím

Master Internet zajišťuje i kolokační prostor. Zákaznické technologie umístíme do oddělených uzamykatelných klecí, které budou pod nepřetržitým dohledem bezpečnostních kamer. Díky zaklecování a kódovým dveřím u vstupu do datacentra se k vašim technologiím nemá šanci dostat neoprávněná osoba. Pohyb všech osob po datacentru je kamerami nejen monitorován, ale také nahráván.

Bezpečnost na prvním místě

Datacentra MasterDC splňují přísný technologický standard Tier 3 včetně nonstop fyzické ostrahy budovy, kódových dveří, kamerového systému a protipožárního plynového hašení.

Spolehlivý a stabilní poskytovatel

Máme více než patnáct let zkušeností v oblasti hostingových služeb a stovky spokojených zákazníků. ISO certifikace managementu kvality a bezpečnosti informací navíc potvrzují, že se na nás můžete opravdu spolehnout.

Vysokokapacitní připojení

Díky smlouvám s provozovateli páteřních sítí garantujeme rychlost doručení dat v závislosti na regionu uživatele. Naše síť je osazena výhradně technologiemi značky Dell EMC a Cisco.

Další prostory k pronájmu

Přemýšlíte jak zdokonalit logistiku? Využijte možnosti pronájmu skladovacích prostor nebo kanceláří pro vaše IT oddělení v budově datacentra.

Dopravní dostupnost

Nehraje roli, jestli se k nám vydáte autem nebo městskou hromadnou dopravou. Vždy snadno dorazíte do cíle. A parkovat můžete přímo v areálu.

Možnost řešení na zakázku

Řešíme i specifické zakázkové projekty na míru zákazníkům. Naši síťaři pomohou s návrhem řešení, zajistí kabeláž a asistovat mohou i při instalaci. Vyžaduje-li to klient, zasáhneme i v rámci služby On-site support.

Datacentrum DC Praha

Videoprohlídka výstavby, členění a průvodce technologickými prvky našeho datacentra Master DC Praha.

VÍCE INFORMACÍ

Zaujal vás tento produkt?

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ