08.03.2016

Díky týmu vývojářů z divize MasterAPP rozšiřuje Master Internet své portfolio služeb o vývoj software na zakázku.

Master Internet tak umožní svým zákazníkům a partnerům držet krok s dobou. Tým mobilních vývojářů MasterAPP je připraven pomoci s vývojem nejen mobilních aplikací. „Díky zkušenostem v oblasti optimalizace a marketingu dokážeme navíc zajistit komplexní marketing dodaných aplikací,“ komentuje provozní ředitel Master Internet Filip Špaček.

Brněnský vývojový tým se specializuje na platformy iOS, OS X a Android, ale ovládá i webové technologie, vždy s důrazem na nejmodernější trendy. Součástí týmu MasterAPP je kromě vývojářů i interní tým zkušených testerů. Zákazníci mají také jistotu stabilní infrastruktury, neboť divize pro svůj provoz využívá serverové zázemí běžící v datových centrech Master DC.

Softwarová divize zahájila svou činnost v létě roku 2014 a jejím hlavním úkolem je vývoj inovativních nejen mobilních aplikací pro různorodé platformy. První aplikací vydanou pod hlavičkou MasterAPP byla chůvička Annie, která aktuálně obsadila druhé místo mezi chůvičkami na americkém trhu. Jednou z posledních pak Master Server Monitor určený výhradně pro zákazníky datových center Master Internet.


Annie ikona

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ