Server z racku MasterDC

Windows server

Serverové sestavy s OS Windows

Nabízíme servery s operačním systémem Windows Server 2016 a Windows Server 2019. Se správou serveru, cloudu i VPS vám pomůžou naši specialisté na administraci OS Windows.

Výhody Windows serveru s MasterDC

Různé virtualizace pro Windows

Architekturu našich cloud serverů stavíme na virtualizaci VMware vSphere, pro VPS zase používáme Hyper-V. Obě platformy podporují OS Windows Server.

Tým zkušených administrátorů

Administrátoři a další IT specialisté se u nás často nestřídají. Postupně tak sbírají zkušenosti se správou Windows serverů a dokáží řešit širokou škálu problémů.

Windows server na míru potřebám

Po domluvě umíme nakonfigurovat server tak, aby si rozuměl s konkrétní aplikací, jako je například účetní program Pohoda, Prestashop nebo WordPress.

Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

 

Mám zájem o server s OS Windows

+420 515 919 805support@master.cz