Administrace

Aby server správně fungoval, musí o něj někdo pečovat. Oprostěte se od starostí s aktualizacemi, zálohováním nebo instalací nového software. Díky správě serveru našimi certifikovanými administrátory se můžete soustředit už jen na vývoj vlastních aplikací.

Pokud budete chtít instalovat nový program, jednoduše kontaktujete naši technickou podporu. Root přístup a administrátorská hesla zůstávají v rukách našich certifikovaných administrátorů.

Windows nebo Linux? Umíme obojí

Na linuxové servery instalujeme osvědčený a stabilní CentOS, který je díky dlouhému životnímu cyklu i velmi bezpečný. U Windows serverů provádí veškeré změny naši administrátoři.

Nonstop aktivní monitoring

V ceně administrace je standardně 5 hodin práce měsíčně. A protože v datacentru pracujeme nonstop, zasáhneme opravdu kdykoliv. Nejpozději do jedné hodiny.

Ovládejte svůj linuxový server

Díky panelu ISP manager můžete částečně spravovat svůj server. V jeho uživatelské části se vyznáte i bez zkušeností s linuxovými operačními systémy. Přidávejte domény, nastavte si spamovou filtraci a další.

Monitoring služeb

Možná že využijete i doplňkovou službu monitoring dostupnosti služeb. Pomocí systému Icinga sledujeme vytížení procesorů, výpočetního výkonu, teploty a dalších parametrů. Nabízíme monitoring a reporting provozovaných služeb z hlediska dostupnosti, vytížení procesorů, výpočetního výkonu, obsazení disků, konzistence RAID pole, teploty a další.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ