Click to Connect

Vyhrazený okruh do celého světa

Propojte svá řešení přes privátní okruh s vyhrazeným pásmem a zvyšte bezpečnost i rychlost datových přenosů. Platforma pro Network as a Service (NaaS) vám zpřístupní okruhy do celého světa i snadné, flexibilní nastavování šířky pásma za zlomek nákladů.

Click to Connect přináší

01
Celosvětové pokrytí

Data se přenášejí přes soukromou infrastrukturu, která propojuje datacentra po celém světě. Rychlejší a bezpečnější konektivitu si tak jednoduše zprovozníte úplně kamkoliv.

02
Snadné nastavení

Infrastruktura sítě už je plně v provozu. Stačí si proto zvolit jen lokalitu a šířku pásma. Za pár minut můžete pohodlně přenášet data privátním okruhem do několika různých míst současně.

03
Rychlý přenos dat

Díky privátním portům a vyhrazenému pásmu se data dostanou do cíle násobně rychleji než přes veřejný internet. Přenos je navíc bezpečnější a jištěný záložními síťovými kabely.

04
Férové účtování

Soukromé propoje se prodraží a zejména pro menší datové přenosy se nevyplatí. V tomto případě ale platíte pouze fixní částku za pronájem portu a počet Mbps, který si sami zvolíte.

Click to Connect v praxi

Propojení poskytovatelů

Spojení přes soukromou síť se může hodit třeba k propojení řešení hostovaných u různých poskytovatelů. Všechny prvky si propojíte přes jeden port a nemusíte se trápit složitým nastavování zátěže. Jednotlivá spojení pak přizpůsobujete aktuální potřebě.

Spojení s datacentrem

Kritická data máte přímo u sebe, zatímco provozní data jsou v cloudu u poskytovatele. Při přenosu se ale setkáváte s vyšší latencí, starost vám dělá i bezpečnostní riziko spojené s využitím veřejného internetu. Vyhrazený port a privátní okruh mezi on-premises řešením a veřejným cloudem zvýší bezpečnost i rychlost a sníží latenci přenosu.

Pokrytí špiček

Jestli výkonnější připojení potřebujete hlavně v krátkodobých horizontech, například během Vánoc, můžete si navýšit šířku pásma třeba jen na několik dní. Nemusíte tak zbytečně přeplácet za období, kdy kapacitu plně nevyužijete.

Vyhrazený fyzický propoj do AWS

Vyhrazený fyzický propoj do AWS

Uživatelům Amazon Web Services poskytujeme vyhrazený fyzický propoj jejich AWS služeb s fyzickou infrastrukturou v datacentrech MasterDC. Data proudící mezi oběma lokalitami tak nemusí využívat veřejný internet, což přispívá k vyššímu zabezpečení i úrovni služeb.

Jak to funguje?

01

Připravíme vám vyhrazený port

02

Zvolíte si cílové lokality a šířku pásma

03

Začnete přenášet data privátním okruhem
Ikonka

Prostřednictvím Click to Connect se spojíte s datacentry nadnárodních poskytovatelů. Nezáleží na tom, jestli máte řešení v Google Cloudu, AWS, Azure, Oracle nebo Alibaba Cloud. Privátní okruh si zprovozníte kamkoli. Můžete si přitom vybrat, zda jej potřebujete na několik měsíců nebo jen na pár dní.

Potřebujete bezpečnější a rychlejší přenosy dat?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300