PRO14

Nový přístupový bod

V Novém Jičíně byl vybudován nový gigabitový přístupový bod naší sítě.


PRO11

Přístupový bod v Ivančících u Brna

Přístupové body naší sítě se rozrostly o další, a to v Ivančicích u Brna.


ŘÍJ21

Nové housingové centrum v provozu

Zahájili jsme plný provoz nového housing centra v Brně. Již jsme do něj přesunuli velkou část našich i zákaznických strojů, a tím nadále zlepšujíme poskytované služby. V brzké době plánujeme zahájení stavby podobného centra v Praze, prostory již máme zajištěny.


ŘÍJ20

Transitní konektivita dosahu 5 Gbps

Právě testujeme transitní konektivitu operátorů Level3 a Tiscali. Celková kapacita zahraničního transitu naší sítě je tedy 5 Gbps.


ŘÍJ18

Master Internet míří na Invex

Ve dnech 24. - 27. října budete moci najít naši firmu na Invexu v pavilonu B, u stánku číslo 14. Těšíme se na vaši účast.


ZÁŘ22

Testovací provoz

Zahájili jsme testovací provoz nového housing centra v Brně.


DUB01

Přípojný bod v Českých Budějovicích

Zprovoznili jsme další přípojné místo, a to v Českých Budějovicích. Zákazníci z této lokality mohou kontaktovat naše obchodní oddělení pro více informací.


BŘE02

Upgrade trasy mezi Prahou a Brnem

Do provozu byla uvedena linka o kapacitě 1 Gbit/s (rozhraní Gigabit Ethernet) mezi Prahou a Brnem na přenosové technologii DWDM ECI XDM. Tato linka umožní poskytovat naším zákazníkům v Brně dedikovaná přenosová pásma vyšší než 100 Mbit/s.


LED18

Plánovaná technologická vylepšení naší sítě

Během února 2005 připravujeme upgrade trasy mezi Prahou a Brnem na 1 Gbps spolu se vstupem do peerigových center SIX a VIX, v Bratislavě a Vídni. Tento krok povede k dalšímu výraznému zkvalitnění služeb.


LED15

Datový tok ve špičkách dosahuje 400 Mbps

Síť Master Internet již pravidelně dosahuje téměř 400 Mbps špiček, což potvrzuje robustnost a kvalitu dodávaných služeb.


LED12

Mapa topologie

Aktualizovali jsme mapu topologie naší sítě.


LED06

Navýšení konektivity do NIX

Dnes jsme zprovoznili propoj 1 Gbps do NIXu, který našim zákazníků umožní ještě rychlejší přístup do sítí českých internetových providerů (ISP).


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ