PRO04

Nové přípojné body

V průběhu prvního kvartálu roku 2007 budou aktivní nové přípojné body (POP) v těchto městech: České Budějovice, Znojmo, Havlíčkův Brod, Šumperk, Hodonín, Břeclav, Bratislava. Bližší informace o možnosti připojení získáte na našich pobočkách.


PRO01

Plánované spektrum služeb v POP SIX

Od 1. března 2007 spouštíme celé spektrum našich služeb v Bratislavě - POP SIX, naše společnost bude připojena linkou 1Gbps do SIX. Budeme také odebírat geografickou záložní zahraniční konektivitu pro naši síť.


ŘÍJ27

Technologická vylepšení naší sítě

Do provozu jsme uvedli nové páteřní Cisco řady 65XX už s 10GE porty. Na přelomu roku 2006/2007 budeme upgradovat zahraniční transitní konektivitu na 10GE s celkovou kapacitou 15Gbps.


ŘÍJ10

Navýšení zahraniční konektivity

Provedli jsme upgrade zahraniční konektivity, aktuální kapacita představuje 6 Gbps.


ZÁŘ20

Master Internet zve na Invex

Stejně jako minulý rok, i letos budeme vystavovat na Invexu. Náš stánek najdete v pavilonu F pod číslem 11.


ZÁŘ01

Nové přípojné body

V průběhu září předpokládáme ukončení příprav na realizaci severního kruhu, a během posledního čtvrtletí zrealizujeme tyto nové body naší sítě: Ústí nad Labem, Česká Lípa, Liberec, Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Orlicí a Šumperk. Bližší informace o možnosti připojení získáte na našich pobočkách.


SRP28

Aktualizovali jsme ceníky

K dnešnímu dni vstupují v platnost nové ceníky některých našich služeb - viz Server housing, Dedikované servery, Webhosting.


SRP25

Živá podpora 24/7

Od začátku září spouštíme službu živé 24/7/365 podpory v českém a anglickém jazyce v telehousu Brno, která umožní nepřetržitý přístup do serverovny a bude dohledovat síť MAI.


SRP23

Nový bod sítě POP Břeclav

V průběhu měsíce září zprovozníme POP v Břeclavi. Dostupné bude kompletní portfolio našich služeb nejen v samotném městě, ale i okolních oblastech.


SRP22

Vylepšení páteřní sítě

Zahájili jsme práce na upgrade páteřních tras na 2 x 1 GE mezi telehousy v Praze GTS – Sitel – TTC a také národní sítě Praha – Brno – Ostrava. Předpokládané ukončení prací je druhá polovina září.


ČVN28

Zprovoznili jsme vlastní pražské DC

Začátkem měsíce bylo zprovozněno Pražské datové centrum. Je větší než to brněnské, má stejnou kvalitu vybavení (diesel agregát, UPS, reboot zásuvky, zálohovaná klimatizace, atd.). Nachází se u telehousu TTC, z něhož čerpá zálohované napájení. Cenové podmínky prozatím zůstávají stejné, i přes vyšší cenu energií. Doufáme, že uspokojí vysoké nároky na kvalitu služeb.


KVĚ17

Nové prostory v Praze

Budujeme vlastní pražské centrum specializované na housing serverů na policích. Pro více informací kontaktujte naše obchodníky.


KVĚ08

Brněnské peeringové centrum CBIX

Dnes byl zahájen zkušební provoz peeringového centra CBIX v Brně pod správou Master Internet provozovaném na technologii Cisco Systems. Technologie se nachází v prostorách housingového centra naší společnosti.


DUB28

Hledáme kolegy

Navštivte aktualizovanou rubriku Kariéra s aktuálním seznamem volných pozic v naší firmě.


DUB06

Budujeme nové prostory v Praze

V prostorách TTC Teleport jsme zahájili výstavbu serverhostingového centra v Praze specializujícího se na housing serverů na polici. S TTC Teleport bude sdílet část technologického zázemí - dieselagregáty a protipožární čidla.


ÚNO16

Nový přístupový bod v Olomouci

Zprovoznili jsme přístupový bod na Regionálním Centru Olomouc. Umístěn je ve dvacátém podlaží, přímo na střeše této výškové budovy. Jeho poloha umožňuje snadnou instalaci antén zákazníků přímo na střechu budovy.


LED04

Nejnovější přístupové body

Vybudovali jsme přístupové body v Olomouci, Vyškově, Opavě, Bruntálu a Ostravě (Zepter).


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ