LIS12

Nová sestava dedikovaného serveru s Intel Core i5-750

Zveřejnili jsme novou sestavu dedikovaného serveru s procesorem Intel Core i5-750. Pro více informací nahlédněte do vybavení serverů a do nabídek dedikovaných / managed serverů, kde ji najdete pod názvem EXPERT.


LIS01

Datový tok přesáhl 30 Gpbs

Celkový datový tok naší sítě dnes přesáhl hranici 30 Gbps, více se dozvíte v přenosových statistikách.


ZÁŘ01

Vylepšené tarify virtuálních serverů

Rozšířili jsme nabídku virtuálních serverů o nové tarify VPS Gold a VPS Silver s jedním, resp. dvěma jádry procesoru Intel Quad-Core Xeon E5405 s 12MB L2 cache a 1333MHz FSB. Pro detaily sestav viz ceník virtuálních serverů.


ČVN25

Stěhování centrály

Centrála Master Internet se přestěhovala do zcela nových kancelářských prostor v ulici Purkyňova 35e. Brněnské datacentrum zůstává v budově Kovotermu na původní adrese Cejl 20. Přikládáme náhled nových kanceláří.


DUB15

Master Internet na LinuxExpo 2009

Dnes a zítra prezentujeme naše služby a datacentra na výstavě LinuxExpo, největší středoevropské výstavě a konferenci o Open Source software a Linuxu. Linux Expo (www.linuxexpo.cz) je místem setkávání zástupců Open Source komunity, podnikatelské sféry a veřejné správy.


ÚNO20

Vyberte si z nové nabídky VPS

Zveřejnili jsme nabídku nových virtuálních serverů. Pro ceny a další informace navštivte stránku s ceníkem virtuálních serverů.


ÚNO06

Microsoft Windows Server 2008 k pronajatým serverům

Nově nabízíme Microsoft Windows Server 2008 za výhodné ceny k našim pronajatým serverům. Více informací na stránce s operačními systémy.


LED16

Vylepšení konektivity

Navýšili jsme konektivitu do peeringových center. Do českého centra nix.cz na 2 x 10 Gbit a do slovenského six.sk na 2 x 1Gbit.


LED14

Více než 10,5 Gbps do NIXu

Maximální datový tok naší sítě v rámci peeringového centra NIX dosáhl 10,5 Gbps, viz graf NIX.


LED12

Maxima datového toku

Celkový maximální datový tok naší sítě dosáhl 15,1 Gbps, více viz přenosové statistiky


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ