PRO27

Rozšíření Master Cloud + Site Recovery

Dokončili jsme rozsáhlý update naší cloudové platformy v Brně (navýšení výkonu a rozšíření datového prostoru o desítky terabajtů). S tím souvisí i nově nabízená technologie Site Recovery, která poskytuje zákazníkům plnou zálohu celého projektu v jiném městě pro případ fatálního výpadku v primární lokalitě.


ŘÍJ24

Nová generace HP dedikovaných serverů

Master Internet obohatil hostingový trh osmou generací dedikovaných HP serverů. Vlajkovou lodí nové nabídky je velmi bohatá konfigurace HP Proliant 320e za akčních 2222 korun měsíčně.


ZÁŘ27

Nový bankovní účet

Naše zákazníky informujeme o novém účtu pro úhradu faktur za služby, které poskytujeme. Změna je relevantní pro zákazníky, kteří doposud platili v měně CZK na účet banky Fio. GE Money Bank, a.s. 713864001/0600


ZÁŘ12

Nová služba – Živý server

Uveřejnili jsme nový produkt Živý server. Jedná se o pronájem cloudového serveru účtovaného dle reálného využití ve 20-vteřinových časových intervalech. Tato varianta je výhodná zejména pro provozovatele služeb, které trpí na pravidelné výrazné výkyvy v zatížení jejich serverů – e-shopy, microsity, na které běží rozhlasová a televizní reklama, stránky aktivně propagované na sociálních sítích, apod.


SRP06

Zlevněná nabídka virtuálních serverů

Master Internet výrazně zlevnil všechny tarify virtuálních serverů. Nejlevnější tarify VPS nyní začínají na 320 korunách. U pronájmu VPS zákazník může se serverem pracovat, jako by byl vyhrazen pouze pro něj, i když v praxi jsou HW prostředky sdílené. Platí však, že Master Internet u každého VPS garantuje procesorový výkon, vyhrazenou operační paměť a diskový prostor.


KVĚ10

Získali jsme certifikát ISO 9001 a ISO 27000

Společnost Master Internet získala certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2006. Rozsáhlý audit společnosti provedla prestižní certifikační společnost TÜV SÜD Czech, která shledala, že všechny procesy v Master Internet jsou na úrovni normy ISO. Získáním těchto certifikátů společnost potvrdila nadstandardní úroveň svých služeb.


KVĚ02

Dokončili jsme certifikační audit

Dnešním dnem jsme úspěšně absolvovali závěrečný certifikační audit implementace norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2006. Společnost Master Internet tímto vstupuje mezi jedny z mála poskytovatelů serverhostingu v České republice, kteří splňují tento přísný mezinárodní standard managementu bezpečnosti informací.


LED10

Master Internet dodává hostingové služby pro zákazníky T-Mobile Czech Republic a.s.

Společnost T-Mobile Czech Republic spustila do plného provozu svoji komplexní nabídku hostingových služeb. Subdodavatelem je společnost Master Internet, která vyhrála rozsáhlé výběrové řízení a následně více než rok s T-mobile spolupracovala na implementaci a vzájemné integraci informačních systémů.


LED04

Snížení cen cloudhostingu

Na základě rostoucího objemu poskytovaných služeb na naší cloudové platformě jsme snížili naše ceny. Pro novou nabídku cloudhostingu klikněte zde.


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ