ŘÍJ15

Stali jsme se prvním Preferred partnerem Dell v ČR

Česká pobočka Dell uveřejnila novou strategii pro poskytování cloudu. Místo investice do vlastních datových center a vytváření konkurence své vlastní partnerské bázi se společnost Dell rozhodla podpořit lokální partnery v regionech. Společnost Master Internet se stala prvním tzv. Dell Preferred partnerem pro oblast cloudu v České republice. Zákazníci tak již nemusí ukládat data v cloudu za hranicemi, ale mohou využít lokálních služeb díky silnému partnerství.


ŘÍJ02

Natáčení filmu v Master DC Praha

V Pražském datovém centru se nedávno natáčela část záběrů z komedie Maturita, který míří do kin letos v listopadu. Režisér Maturity Tomáš Houška si vybral datacentrum Master Internet kvůli rozsáhlým a vizuálně moderním prostorám.


SRP16

Hledáme nové kolegy

Do našeho týmu v Brně hledáme nové kolegy na pozici programátor informačního systému, administrátor Linuxu a PR specialistka. Více o nabízených pozicích ZDE.


ČVN04

Úspěšné obhájení certifikátů

Společnost Master Internet úspěšně absolvovala po roce první dozorový audit a potvrdila tak dodržování norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2006. Audit provedla prestižní certifikační společnost TÜV SÜD Czech, která shledala, že všechny procesy v Master Internet jsou na úrovni normy ISO.


BŘE12

Akční nabídka živých serverů

Zveřejnili jsme časově omezenou extrémně výhodnou nabídku živých serverů. Nejlevnější tarify začínají už na 90 Kč za měsíc. Živý server je služba pronájmu cloudového serveru účtovaného dle reálného využití ve 20-vteřinových časových intervalech. Díky této naší účtovací metodě je možné platit server pouze za to, co pro Vás udělá.


BŘE07

Výkonný firewall pro cloudhostingové služby

Nově společnost Master Internet nabízí pro ochranu dat cloudhostingových služeb vysoce výkonný firewall FortiGate od společnosti Fortinet. Firewally FortiGate mají plnou podporu protokolu IPv6 a podporují transparentní nebo routed mód. Vlastní konfigurace firewallu probíhá pomocí přehledného web rozhraní, popř. CLI. Hostovaný firewall má stále aktuální databází signatur pro Antivirus a IPS.


ÚNO25

Získali jsme hostingovou kompetenci Microsoft

Microsoft uznává hostingovou kvalifikaci Silver partnera Master Internet. V případě spolupráce s námi máte nyní jistotu naší odbornosti: pouze nejlepších 5 % partnerů Microsoft získalo odbornou kompetenci. V rámci získání hostingové kompetence jsme vyhověli rozsáhlým technologickým požadavkům a prokázali jsme odbornost splněním přísných zkoušek, které vyvrcholily certifikačním procesem společnosti Microsoft.


LED14

MasterCloud s novými Intel Xeon E5-2660 procesory

Rozšířili jsme náš MasterCloud o servery s novými Intel Xeon E5-2660 procesory. Naše nabídka cloud hostingu nyní obsahuje obě platformy - AMD i Intel. Nově nasazené Intel procesory generace Xeon E5-2660 našim zákazníkům výrazně urychlí běh jednovláknových aplikací.


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ