Server hosting

Váš server v bezpečí profesionálního datacentra

Server hosting (nebo též server housing) rovná se umístění serveru do prostor profesionálního datacentra (v našem případě v Praze a v Brně). Vaše data jsou uložena v takových technologických podmínkách, které potřebují, a pod stálým dohledem odborného personálu. Takové služby u nás využívají webhostingové firmy, malé i velké e-shopy, firmy provozující stránky s vysokou návštěvností i další poskytovatelé. Server hosting má několik variant:

Server housing

Server housing znamená umístění vašeho serveru do profesionálního datacentra v Praze či v Brně. Váš server s nikým nesdílíte, máte k němu kdykoliv přístup, je připojený k vysokokapacitnímu internetu a vaše data se pravidelně zálohují. Samozřejmostí je špičková technologická výbava datacentra a jeho stoprocentní bezpečnost.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Dedikované servery

Dedikované servery slouží pro zákazníky, kteří teď nechtějí investovat do vlastního hardwaru (serveru). Pronajmeme vám náš přístroj a umístíme ho do jednoho z našich datacenter. Celý dedikovaný server je jen váš. Nemusíte se bát nestability či jakéhokoliv nebezpečí (jako v případě sdílených virtuálních serverů a sdíleného hostingu).

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Rackhousing

Rack housing je další alternativa server hostingu (housingu). Hodí se pro ty, kdo vlastní více různých serverů a hledají prostor, kam je umístit. Pro svá zařízení (nejen servery, ale i switche nebo routery) získáte část racku nebo celý stojan. Samozřejmostí je připojení k elektrické síti a k internetu (konektivita).

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK


Virtuální servery

Virtuální server je jeden hardware (server) umístěný v datacentru, který sdílí několik uživatelů. Každému, kdo vlastní část serveru, garantujeme předem daný výkon CPU, operační paměť a prostor na disku. Virtuální server doporučujeme těm, kteří hledají nízkonákladové řešení pro méně náročné projekty.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Managed servery

Managed servery jsou dedikované servery pod naší správou. Jsou vhodným řešením pro ty, kteří se nechtějí zabývat nákupem serveru ani jeho servisem. Pronajmeme vám server, zajistíme jeho servis, instalaci, konfiguraci i správu. Váš prostor bude neustále pod dohledem a v bezpečí.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Server hosting na Windows

Za zvýhodněných podmínek poskytujeme také serverové sestavy, které obsahují pronájem licence Microsoft Windows Web Server 2008.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified Engineer (RHCE)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
VMWare
Intel

Zaujal vás tento produkt?

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ