Server hosting

Co je to server hosting a jaké služby nabízíme

Server hosting je anglický termín pro umístění serveru do datacentra. Pokud nemáte vlastní server, označuje server hosting pronájem našeho serveru a jeho následnou správu. V obou případech bude server připojen k zálohované elektrické síti i k internetu a bude pod neustálým dohledem vyškoleného personálu.

Služby datacentra

Server housing

Server housing je prvním z typů server hostingu. Klient umístí svůj vlastní server do prostor profesionálně vybaveného datacentra. My se postaráme o jeho připojení k internetu, k elektrické síti i o jeho bezpečí.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Dedikované servery

Nemáte vlastní server, ale váš projekt si zaslouží svůj prostor? Sáhněte po dedikovaném serveru. Bude jen váš a nemusíte ho s nikým sdílet. Samozřejmostí je zajištěná konektivita, připojení k zálohovanému elektrickému proudu i stoprocentní bezpečí.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK


Managed servery

Managed server je služba pro ty, kteří nechtějí mít se serverem žádné starosti. Jedná se o dedikovaný server s kompletní, odbornou administrací. Tu provádí vyškolený a certifikovaný personál, který na vaše přání provede jakoukoliv akci.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Rackhousing

Rozbíháte nový projekt a prozatím nechcete investovat do vlastního serveru? Využijte pronájem části stojanu (racku). Každý nájemce získá rack s připojením k internetu (garance rychlosti 100 Mbps až 10 Gbps), rozhraní pro vzdálenou správu i non stop dohled nad svým zařízením. Samozřejmostí je 100 % bezpečí.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified Engineer (RHCE)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
VMWare
Intel

Zaujal vás tento produkt?

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ