Server hosting

Co je to server hosting a jaké služby nabízíme

Server hosting je anglický termín pro umístění serveru do datacentra. Pokud nemáte vlastní server, označuje server hosting pronájem našeho serveru a jeho následnou správu. V obou případech bude server připojen k zálohované elektrické síti i k internetu a bude pod neustálým dohledem vyškoleného personálu.

Služby datacentra

Server housing

Server housing je prvním z typů server hostingu. Klient umístí svůj vlastní server do prostor profesionálně vybaveného datacentra. My se postaráme o jeho připojení k internetu, k elektrické síti i o jeho bezpečí.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Dedikované servery

Nemáte vlastní server, ale váš projekt si zaslouží svůj prostor? Sáhněte po dedikovaném serveru. Bude jen váš a nemusíte ho s nikým sdílet. Samozřejmostí je zajištěná konektivita, připojení k zálohovanému elektrickému proudu i stoprocentní bezpečí.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK


Managed servery

Managed server je služba pro ty, kteří nechtějí mít se serverem žádné starosti. Jedná se o dedikovaný server s kompletní, odbornou administrací. Tu provádí vyškolený a certifikovaný personál, který na vaše přání provede jakoukoliv akci.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Rackhousing

Rozbíháte nový projekt a prozatím nechcete investovat do vlastního serveru? Využijte pronájem části stojanu (racku). Každý nájemce získá rack s připojením k internetu (garance rychlosti 100 Mbps až 10 Gbps), rozhraní pro vzdálenou správu i non stop dohled nad svým zařízením. Samozřejmostí je 100 % bezpečí.

KONFIGURÁTOR SLUŽBY A CENÍK

Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified Engineer (RHCE)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
VMWare
Intel

Zaujal vás tento produkt?

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ