Novinky

Úspěšné obhájení certifikátů

4. června 2013


 

Společnost Master Internet úspěšně absolvovala po roce první dozorový audit a potvrdila tak dodržování norem ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO/IEC 27001:2006. Audit provedla prestižní certifikační společnost TÜV SÜD Czech, která shledala, že všechny procesy v Master Internet jsou na úrovni normy ISO.

 

ISO 9001:2009 je standard pro systém managementu kvality. Norma je aplikována na veškeré procesy a aktivity související s poskytováním serverhostingových služeb a jejich neustálým zlepšováním. V průběhu auditu jsou tyto procesy kontrolovány a je přezkoumáváno, zda probíhají systematicky a podle předem daných pravidel.

 

Certifikát ISO 27001:2006 osvědčuje, že společnost dbá na zachování nejvyšších standardů v oblasti informační bezpečnosti, správy dat a řízení rizik s touto problematikou souvisejicích. Poskytuje zákazníkům jistotu, že jejich informace jsou zabezpečené v souladu s mezinárodně uznávanými normami.

 

Obhájením těchto certifikátů společnost Master Internet potvrdila nadstandardní úroveň svých služeb a svůj dlouhodobý záměr služby neustále zdokonalovat s ohledem na nejmodernější trendy a přístupy.