Technický ředitel se svým týmem řeší, jak zvýšit výkon a dostupnost infrastruktury.

Výkon a dostupnost

Chytrý návrh vám pomůže vyždímat ze serverů maximum

Administrátoři vyměňují servery.
Administrátoři vzdáleně spravují server. Server značky Dell EMC

Proč do toho jít s námi?

Bezpečnost vašich dat je naší prioritou

Dlouhodobě se soustředíme na ochranu serverů a jejich zabezpečení před útoky. I proto vznikl mezi administrátory bezpečností CSIRT tým, který sdílí informace s ostatními a svou prací se snaží útokům předcházet.

Zkušenosti nabíráme už třetí dekádu

Začali jsme v dobách, kdy Amazon prodával hudbu, Google si zaregistroval doménu a Facebook neexistoval. Od té doby jsme získali řadu zkušeností, z kterých denně těží naši klienti i partneři.

Provozujeme dvě vlastní datová centra

Dvě jsou více než jedno. A že provozujeme datacentra v Praze i Brně oceníte třeba ve chvílích, kdy budete potřebovat zálohovat do sekundární lokality nebo budete hledat další lokalitu pro výstavbu geoclusteru.

Pro spolupráci si nás vybral DELL

Služby už dlouho stavíme na certifikovaných technologiích od společnosti DELL. Jako první CSP partner v Česku tak máme přístup k hardware za zvýhodněných podmínek, což se pozitivně promítá i do našich služeb.

Master jsme vybrali jako našeho subdodavatele hostingových služeb z více důvodů. Mezi ty hlavní patřila flexibilita, dlouhodobá stabilita na trhu hostingu a především profesionální zázemí datových center v lokalitách Praha/Brno.

Jiří Hašek

Product manager

Chcete zvýšit úroveň svého IT?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300