Technický ředitel se svým týmem řeší, jak zvýšit výkon a dostupnost infrastruktury.

Výkon a dostupnost

Chytrý návrh vám pomůže vyždímat ze serverů maximum

Administrátoři vyměňují servery.
Administrátoři vzdáleně spravují server. Server značky Dell EMC

Proč do toho jít s námi?

Bezpečnost vašich dat je naší prioritou

Dlouhodobě se soustředíme na ochranu serverů a jejich zabezpečení před útoky. I proto vznikl mezi administrátory bezpečností CSIRTCSIRTCSIRT je označení pro tým řešící bezpečnostní incidenty v sítíchvíce tým, který sdílí informace s ostatními a svou prací se snaží útokům předcházet.

Zkušenosti nabíráme už třetí dekádu

Začali jsme v dobách, kdy Amazon prodával hudbu, Google si zaregistroval doménu a Facebook neexistoval. Od té doby jsme získali řadu zkušeností, z kterých denně těží naši klienti i partneři.

Provozujeme dvě vlastní datová centra

Dvě jsou více než jedno. A že provozujeme datacentra v Praze i Brně oceníte třeba ve chvílích, kdy budete potřebovat zálohovat do sekundární lokality nebo budete hledat další lokalitu pro výstavbu geoclusteruGeoclusterV geoclusteru se data ukládají na dva a více uzlů v geograficky oddělených lokalitáchvíce.

Pro spolupráci si nás vybral DELL

Služby už dlouho stavíme na certifikovaných technologiích od společnosti DELL. Jako první CSP partner v Česku tak máme přístup k hardware za zvýhodněných podmínek, což se pozitivně promítá i do našich služeb.

Master jsme vybrali jako našeho subdodavatele hostingových služeb z více důvodů. Mezi ty hlavní patřila flexibilita, dlouhodobá stabilita na trhu hostingu a především profesionální zázemí datových center v lokalitách Praha/Brno.

Jiří Hašek

Product manager

Chcete zvýšit úroveň svého IT?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300