Máte dotaz? Zavoláme vám

Windows Hosting


Windows Server 2008

Webová platforma společnosti Microsoft je více než jen sada nástrojů, serverů a technologií. Nabízí totiž kompletní prostředí pro tvorbu a hosting webových stránek, služeb a aplikací. Ať už chcete vytvořit stránky své firmy nebo další úspěšný projekt typu MySpace, máme produkty, které potřebujete k úspěchu. Webovou platformu společnosti Microsoft, kterou oceňuje žebříček Fortune 500, používají miliony lidí po celém světě. Více informací o webové platformě Microsoft.


Windows Server 2008

Windows Server 2008 R2 Standard je nejrobustnějším serverovým operačním systémem Windows v historii. Obsahuje integrované vylepšené technologie pro web a virtualizaci, které umožňují zvýšit spolehlivost i flexibilitu serverové infrastruktury a zároveň ušetřit čas a snížit náklady. Výkonné nástroje nabízejí větší kontrolu nad servery a optimalizují konfiguraci a správu. Rozšířené funkce pro zabezpečení posilují ochranu operačního systému, dat i sítě a zároveň vytvářejí pevnou, vysoce spolehlivou funkční základnu pro každou organizaci.


Windows Server 2008

Windows Server 2008 R2 Enterprise představuje pokročilou serverovou platformu, které poskytuje nákladově efektivnější a spolehlivější podporu nejdůležitějších úloh. Nabízí inovativní funkce pro virtualizaci, úsporu energie a snadnou správu a pomáhá usnadnit přístup mobilních pracovníků k firemním prostředkům.


Windows Server 2008

Windows Server 2008 R2 Datacenter představuje platformu pro nasazení nepostradatelných podnikových aplikací a rozsáhlou virtualizaci na malých i velkých serverech. Nabízí lepší dostupnost, vylepšené řízení spotřeby a integrovaná řešení pro pracovníky v terénu a v pobočkách. Konsolidací aplikací na základě neomezených licenčních práv k virtualizaci umožňuje snížení nákladů na infrastrukturu. Podporuje škálování od 2 do 64 procesorů. Windows Server 2008 R2 Datacenter představuje pevný základ, na kterém je možné budovat podniková řešení pro virtualizaci a škálování.


Windows Server 2008

Windows Web Server 2008 R2 představuje výkonnou platformu pro webové aplikace a služby. Tato edice obsahuje službu Internet Information Services (IIS) 7.5 a je navržena výhradně jako server připojený k Internetu. Nabízí vylepšenou správu a diagnostické nástroje, které při použití na mnoha oblíbených vývojářských platformách pomohou snížit náklady na infrastrukturu. Protože tato platforma zahrnuje role webového serveru a serveru DNS a zaznamenala vylepšení spolehlivosti a škálovatelnosti, umožňuje spravovat i ta nejnáročnější prostředí – od vyhrazeného webového serveru po celou farmu těchto serverů.


Windows Server 2008

Edice Windows Server 2008 R2 pro systémy s procesorem Itanium představuje platformu pro nasazení nepostradatelných podnikových aplikací. Podporuje škálování databází, podnikových a vlastních aplikací tak, aby splňovaly rostoucí potřeby podniku. Pomáhá zvýšit dostupnost díky clusteringu s podporou převzetí služeb při selhání a funkci dynamického dělení hardwaru*. Virtualizuje nasazení s možností spouštět neomezený počet virtuálních instancí systému Windows Server**. Edice Windows Server 2008 R2 pro systémy s procesory Itanium pomáhá vytvořit základ vysoce dynamické infrastruktury IT.* Vyžaduje odpovídající serverový hardware.

** Vyžaduje virtualizační technologii třetí strany. Pro počítače s procesorem Itanium není dostupná platforma Hyper-VTM.
Mohlo by vás zajímat: