Managed AWS

Nechte správu cloudu na profesionálech

Správa AWS služeb umí potrápit i ty nejzkušenější administrátory. Nabízíme proto zprostředkování správy a konfigurace různých AWS služeb.

S čím pomůže profi správa AWS služeb

Od návrhu po provoz

Navrhneme vhodnou architekturu a zajistíme migraci i provoz. Díky přístupu Infrastructure-as-a-Code dostanete řešení přesně na míru.

Optimalizace nákladů

Umí vás účet za cloudové služby nepříjemně překvapit? Pomůžeme vám přizpůsobit cloudovou infrastrukturu a operace tak, abyste zbytečně neplatili více, než musíte.

Know-how a zabezpečení

Dodržujeme rámec 12factor.net, takže váš cloud bude rychlý, výkonný a s vysokou dostupností. S provozem serverů máme navíc přes dvacet let zkušeností. A rádi se o ně s vámi podělíme.

Ceník správy AWS služeb

Bronze a Silver

Proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, 4 hodiny supportu (pondělí–pátek 8:00–18:00, odezva nejpozději do 2 hodin)

od 8 000 Kč

Gold

Desítky hodin práce admin týmu8 hodin supportu v ceně, proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, pomoc s růstem a automatizací, školení, 24/7 support s garancí odezvy 1 hodina pro produkční prostředí (pondělí–pátek, 8:00–18:00 pro DEV s odezvou 2 hodiny)

od 16 000 Kč

Platinum

Stovky hodin práce admin týmu, desítky hodin support (24/7 na cokoliv, reakce do 30 minut), proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, pokročilá řešení problémů s růstem či automatizací a laděním infrastuktury, školení a další dle potřeb a požadavků

od 50 000 Kč

Co vše vám nastavíme?

  Bronze Silver  Gold  Platinum
Typický zákazník
Menší e-shop či rozsáhlejší web SaaS start-up s existujícím MVP či ve fázi seed Vývojářská firma se zaběhlou robustní aplikací Korporát z bankovního sektoru pracující s citlivými daty
Typické potřeby
Migrace do cloudu, vyzkoušet si to Vyšší dostupnost a automatizace Plná automatizace a zefektivnění práce vývojového týmu Urychlení vývoje, optimalizace týmu a zavádění metodiky DevOps, nadstandardní zabezpečení
Cena za set-up 8 000 Kč 38 000 Kč 68 000 Kč Individuálně
Počet AWS účtů 1 1 2–3 4+
Integrace Active Directory
PCI/DSS Standard
Privátní VPN
Hybridní cloud přes Direct Connect
Školení best practises 3 hodiny on-line 1 den hands-on on-site trénink dle potřeb
Azure a Google Cloud

Azure a Google Cloud

Zajišťujeme a spravujeme i hybridní řešení běžící na platformách Azure a Google Cloud. Zaměřujeme se při tom na optimalizaci nákladů, automatizaci a bezpečnost. Spolu s partnery jsme profesionálové na složitá a netypická prostředí, ale především – naše podpora je k dispozici 24/7 a mluví česky.

Máte zájem o službu AWS managed?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300