Managed AWS

Nechte správu cloudu na profesionálech

Správa AWS služeb umí potrápit i ty nejzkušenější administrátory. Nabízíme proto zprostředkování správy a konfigurace různých AWS služeb.

S čím pomůže profi správa AWS služeb

Od návrhu po provoz

Navrhneme vhodnou architekturu a zajistíme migraci i provoz. Díky přístupu Infrastructure-as-a-Code dostanete řešení přesně na míru.

Optimalizace nákladů

Umí vás účet za cloudové služby nepříjemně překvapit? Pomůžeme vám přizpůsobit cloudovou infrastrukturu a operace tak, abyste zbytečně neplatili více, než musíte.

Know-how a zabezpečení

Ctíme princip least privilege; oprávnění a přístupy udržujeme v co nejmenším rozsahu, abychom zajistili vysokou bezpečnost. Postaráme se ale i to, aby byl váš cloud rychlý, výkonný a vždy dostupný.

Úrovně správy AWS služeb

Entry

Proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, 4 hodiny supportu (pondělí–pátek 9:00–17:00, odezva nejpozději do 2 hodin)

od 8 000 Kč

Business

Desítky hodin práce admin týmu8 hodin supportu v ceně, proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, pomoc s růstem a automatizací, 24/7 support s garancí odezvy 1 hodina pro produkční prostředí (pondělí–pátek, 9:00–17:00 pro DEV s odezvou do 2 hodin)

od 16 000 Kč

Enterprise

Stovky hodin práce admin týmu, desítky hodin supportu (24/7 na cokoliv, reakce do 30 minut), proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, pokročilá řešení problémů s růstem či automatizací a laděním infrastuktury, školení a další dle potřeb a požadavků

individuálně

Jak může vypadat správa AWS

Řešení odpovídající jednotlivým tierům už jsme zákazníkům realizovali. Podívejte se, jak vypadá správa AWS v praxi a co vám může usnadnit.

Entry

Oceníte, pokud se zrovna chystáte oslovit zákazníky třeba z USA a potřebujete rychlý web s nízkou latencí.

 • Své řešení máte v cloudu u MasterDC v managed variantě
 • Podobné vám sestavíme například v Ohiu v AWS na třech virtuálních instancích EC2
 • Lokalitu propojíme přes VPN do současného řešení v našich datacentrech
 • Rychlost načítání webu, obrázků i záloh zajistí použití S3 storage
 • Společně nastavíme monitoring všech serverů, služeb i webu

Business

Některé aplikace ingestujíIngestování datIngestování dat je načítání dat z 1 či více zdrojů do cílového umístěnívíce velké množství grafických dat a jejich zpracování se v AWS prodraží. Náklady jde přitom dobře zoptimalizovat.

 • Data se mohou zpracovávat v serverech s grafickými kartami spojených do clusteru v MasterDC
 • Přes AWS Direct Connect se data přenáší do AWS, kde v Amazon EKS běží frontend aplikace
 • Při dobrém nastavení můžete ušetřit až desítky procent nákladů na infrastrukturu

Enterprise

Ideální řešení pro zavedené mobilní aplikace postavené na mikroslužbách, které působí na globálním trhu a řešení mají u mnoha různě spolehlivých poskytovatelů VPS.

 • Nároky na vysokou dostupnost, nízkou latenci, ale i rozumnou cenu
 • Využití AWS služeb od Aurory, Dynamo DB a SNS, přes CloudFront, Route53, ALB a S3 včetně Glacier, až po Amazon EKS pro samotnou java aplikaci
 • Robustní řešení se provozuje celkem v pěti regionech (Frankfurt, Severní Virginie, Kalifornie, Hong-Kong a Mumbai) – zajišťuje globální pokrytí
 • Infrastructure-as-a-Code prostředí umožňuje nasazení v novém regionu v rozsahu dvou dnů

Máte zájem o službu AWS managed?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300