Správa AWS služeb umí potrápit i ty nejzkušenější administrátory. Nabízíme proto zprostředkování správy a konfigurace různých AWS služeb.

S čím pomůže profi správa AWS služeb

Vyhrazená konektivita
Od návrhu po provoz

Navrhneme vhodnou architekturu a zajistíme migraci i provoz. Díky přístupu Infrastructure-as-a-Code dostanete řešení přesně na míru.

Vyhrazená konektivita
Optimalizace nákladů

Umí vás účet za cloudové služby nepříjemně překvapit? Pomůžeme vám přizpůsobit cloudovou infrastrukturu a operace tak, abyste zbytečně neplatili více, než musíte.

Vyhrazená konektivita
Know-how a zabezpečení

Dodržujeme rámec 12factor.net, takže váš cloud bude rychlý, výkonný a s vysokou dostupností. S provozem serverů máme navíc přes dvacet let zkušeností. A rádi se o ně s vámi podělíme.

Ceník správy AWS služeb

Bronze a Silver
Proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, 4 hodiny supportu (pondělí–pátek 8:00–18:00, odezva nejpozději do 2 hodin)
od 8 000 Kč
Gold
Desítky hodin práce admin týmu, 8 hodin supportu v ceně, proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, pomoc s růstem a automatizací, školení, 24/7 support s garancí odezvy 1 hodina pro produkční prostředí (pondělí–pátek, 8:00–18:00 pro DEV s odezvou 2 hodiny)
od 16 000 Kč
Platinum
Stovky hodin práce admin týmu, desítky hodin support (24/7 na cokoliv, reakce do 30 minut), proaktivní monitoring, aktualizace, konzultace, pokročilá řešení problémů s růstem či automatizací a laděním infrastuktury, školení a další dle potřeb a požadavků
od 50 000 Kč

Porovnání režimů Managed AWS

 BronzeSilverGoldPlatinum
Typický zákazníkMenší e-shop či rozsáhlejší webSaaS start-up s existujícím MVP či ve fázi seedVývojářská firma se zaběhlou robustní aplikacíKorporát z bankovního sektoru pracující s citlivými daty
Typické potřebyMigrace do cloudu, vyzkoušet si toVyšší dostupnost a automatizacePlná automatizace a zefektivnění práce vývojového týmuUrychlení vývoje, optimalizace týmu a zavádění metodiky DevOps, nadstandardní zabezpečení
Cena za set-up8 000 Kč38 000 Kč68 000 Kčindividuálně
Počet AWS účtů112-34+
Integrace Active DirectoryNeNeNeAno
PCI/DSS StandardNeNeAnoAno
Privátní VPNNeAnoAnoAno
Hybridní cloud přes Direct ConnectNeAnoAnoAno
Školení best practisesNe3 hodiny on-line1 den hands-on on-site tréninkdle potřeb

Kontaktujte nás

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ