PROS10

Peerujeme se členy DE-CIX a AMS-IX

Zprovoznili jsme 10GE peering se členy evropských peeringových center DE-CIX a AMS-IX. Německé a holandské peeringové centrum patří mezi největší v Evropě.


ŘÍJ09

Datové přenosy Master Internet rostou

5 gigabitů za sekundu - takovou hodnotu má ve špičkách datový tok z naší sítě do ostatních sítí v České republice v rámci peeringového centra NIX. Za minulý měsíc stouply naše přenosy o v rámci NIXu o 1 Gbps.


ŘÍJ06

Aktualizovaná nabídka DELL serverů

Rozšířili jsme nabídku dedikovaných sestav o značkové servery DELL. Aktuální seznam nabízených sestav najdete na stránce vybavení serverů. Pro informace o jednotlivých tarifech a cenách navštivte ceník dedikovaných serverů.


ŘÍJ01

Snižujeme ceny a navyšujeme limity

Dnes vešly v platnost nové ceny služeb. Zároveň dvojnásobně navyšujeme limit pro přenosy do NIX a snižujeme cenu za nadlimitní přenosy. Pro více informací můžete navštívit jednotlivé stránky s ceníky server housingu, dedikovaných serverů, managed serverů a rack housingu.


ZÁŘ18

Datový tok dosahuje ve špičkách 4 Gbps

Celkový odchozí datový tok z naší sítě do ostatních sítí v České republice v rámci peeringového centra NIX dosahuje ve špičkách 4 Gbps. Ve špičce se každou sekundu přenese 0,5 GB dat.


ČVC18

IPv6 v novém Master DC Praha

V Master DC Praha je od dnešního dne přístupný internetový protokol verze 6, tedy IPv6. Oproti IPv4 přináší IPv6 významné rozšíření adresního prostoru. Více informací žádejte u našich obchodníků.


ČVN17

Pražské datacentrum Master DC slavnostně otevřeno

Otevřeli jsme naše nové a zatím největší datacentrum Master DC Praha v ulici Kodaňská 46, Praha Vršovice.


DUB23

Stavíme Master DC Praha

Nové datacentrum Master Internet právě vyrůstá v pražských Vršovicích. Průběh výstavby Master DC Praha můžete sledovat zde.


DUB22

Přístupový bod GTS

Postavili jsme nový 10Ge přístupový bod v Praze v telehouse GTS Papírny. Bod je postaven na přenosové technologii DWDM s kapacitou 4 x 10GE. Poskytované služby: IPv4 a IPv6 konektivita na portech Fe, Ge, 10Ge. MPLS služby: L3VPN, EoMPLS.


BŘE26

Nové technologie pro vaše použití

V datacentrech jsou k dispozici převodníky PS/2 -> USB, které umožní pohodlnou práci s vašimi servery, jež nemají PS/2 porty, včetně přístupu přes KVM over IP


Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ