VMware backup

Snadné zálohování a obnova dat z cloudu

Zálohujte data z virtuálního prostředí do našeho cloudu. Zálohy tak oddělíte od produkčního prostředí a otevřete si i rozšiřující možnosti zabezpečení.

Proč zálohovat do cloudu a využít sekundární lokalitu

01
Snadná implementace

Jste-li uživateli Veeam Backup & Replication pro zálohování do cloudu MasterDC stačí jen nastavit další zálohovací lokalitu.

02
Vysoká bezpečnost

Přístup k úložišti bude zabezpečen a může být omezen na konkrétní IP adresy.

03
Rozšiřitelnost o disaster recovery

Díky zálohování do cloudu získáte možnost zřídit si ke svému řešení i záložní infrastrukturu a pojistit se tak proti výpadku.

Administrátoři mají s VMware backup bohaté zkušenosti.

Backup to cloud je pro vás, jestliže:

  • máte vlastní virtuální prostředí a hledáte způsoby praktického zálohování
  • poohlížíte se po druhé lokalitě pro své zálohy
  • potřebujete zálohovat mimo produkční prostředí
Prostory pražského datacentra

Snapshot backup pro zákazníky cloud hostingu

Snapshotový způsob zálohování spočívá ve tvorbě aktuálních kopií dat k určitému času. Největší předností tohoto typu zálohování je jeho rychlost a spolehlivost. Obnovu dat se vám díky němu podaří zkrátit z hodin řádově na minuty. Díky snapshotům navíc nedochází ke změně dat mezi počátkem a koncem procesu zálohování. K tvorbě snapshotů můžete využít:

Software, který nabízí samoobslužnou obnovu celého serveru z prostředí Veeam Enterprise Manager. Nastavení a správa jsou v naší režii.

Záloha dat i provozní infrastruktury

Záloha dat i provozní infrastruktury

Zálohování do našeho cloudu nabízí i možnost pronájmu kompletní záložní infrastruktury. Pokud dojde k výpadku primární lokality, nebudete muset čekat na obnovu dat ze zálohy a zvýšíte tak kontinuitu svého podnikání. O návrh sekundární infrastruktury, jeho implementaci a otestování funkčnosti se postaráme.

Chci zálohovat do cloudu