Modernizace IT zvedne vaši ICT infrastrukturu o úroveň výše.

Modernizace IT

Digitální transformace zajistí plynulý rozvoj vašeho podnikání

Proč do toho jít s námi?

01
Bezpečnost vašich dat je naší prioritou

Dlouhodobě se soustředíme na ochranu serverů a jejich zabezpečení před útoky. I proto vznikl mezi administrátory bezpečnostní CSIRT tým, který sdílí informace s ostatními a svou prací se snaží útokům předcházet.

02
Zkušenosti nabíráme už třetí dekádu

Začali jsme v dobách, kdy Amazon prodával hudbu, Google si zaregistroval doménu a Facebook neexistoval. Od té doby jsme získali řadu zkušeností, z kterých denně těží naši klienti i partneři.

03
Dvě lokality pro vaše data

Dvě jsou více než jedno. A že provozujeme datacentra v Praze i Brně oceníte třeba ve chvílích, kdy budete potřebovat zálohovat do sekundární lokality nebo budete hledat další lokalitu pro výstavbu geoclusteru.

04
Pro spolupráci si nás vybral DELL

Služby už dlouho stavíme na certifikovaných technologiích od společnosti DELL. Jako první CSP partner v Česku tak máme přístup k hardware za zvýhodněných podmínek, což se pozitivně promítá i do našich služeb.

Logo – ByznysWeb.cz

S každým rokem využívání služeb Masteru naše spokojenost roste. Ve smyslu hesla „nic není nemožné“ vyřeší každý specifický požadavek. Díky kvalitním technologiím je naše e-shopové řešení rychlé a bezpečné. Prémioví klienti si navíc pochvalují ochranu před DDoS útoky a 99,9% dostupnost e-shopů.

Juraj Bystrický

CEO ByznysWeb.cz

Stále nevíte jak na to?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300