Modernizace IT zvedne vaši ICT infrastrukturu o úroveň výše.

Modernizace IT

Digitální transformace zajistí plynulý rozvoj vašeho podnikání

Proč do toho jít s námi?

01
Bezpečnost vašich dat je naší prioritou

Dlouhodobě se soustředíme na ochranu serverů a jejich zabezpečení před útoky. I proto vznikl mezi administrátory bezpečnostní CSIRTCSIRTCSIRT je označení pro tým řešící bezpečnostní incidenty v sítíchvíce tým, který sdílí informace s ostatními a svou prací se snaží útokům předcházet.

02
Zkušenosti nabíráme už třetí dekádu

Začali jsme v dobách, kdy Amazon prodával hudbu, Google si zaregistroval doménu a Facebook neexistoval. Od té doby jsme získali řadu zkušeností, z kterých denně těží naši klienti i partneři.

03
Dvě lokality pro vaše data

Dvě jsou více než jedno. A že provozujeme datacentra v Praze i Brně oceníte třeba ve chvílích, kdy budete potřebovat zálohovat do sekundární lokality nebo budete hledat další lokalitu pro výstavbu geoclusteruGeoclusterV geoclusteru se data ukládají na dva a více uzlů v geograficky oddělených lokalitáchvíce.

04
Pro spolupráci si nás vybral DELL

Služby už dlouho stavíme na certifikovaných technologiích od společnosti DELL. Jako první CSP partner v Česku tak máme přístup k hardware za zvýhodněných podmínek, což se pozitivně promítá i do našich služeb.

Logo – ByznysWeb.cz

S každým rokem využívání služeb Masteru naše spokojenost roste. Ve smyslu hesla „nic není nemožné“ vyřeší každý specifický požadavek. Díky kvalitním technologiím je naše e-shopové řešení rychlé a bezpečné. Prémioví klienti si navíc pochvalují ochranu před DDoS útoky a 99,9% dostupnost e-shopů.

Juraj Bystrický

CEO ByznysWeb.cz

Stále nevíte jak na to?

Tomáš Mašija

Obchod Brno

Tomáš Mašija

+420 777 919 800

Obchod Praha

Pavel Makel

+420 773 919 300