OpenStack cloud

Veřejný cloud na otevřené technologii

Virtuální server na otevřené platformě OpenStack s ohromujícím výkonem a masivní škálovatelností. Speciálně pro OpenStack vytvořili naši programátoři i moderní uživatelské rozhraní, které vám usnadní obsluhu serverů. Vyzkoušejte pro svůj projekt platformu, na níž běží i cloudy světových datacentrových gigantů.

Otevřená platforma

Virtualizaci fyzických serverů zajišťuje svobodná technologie OpenStack. Tato open source platforma poskytuje kompletní infrastrukturu pro běh cloudu. Je bezpečná, spolehlivá a snadno škálovatelná.

Jednoduchá obsluha

Virtuální servery na platformě OpenStack vynikají svým výkonem a masivní škálovatelností. Vysokou dostupnost řešení zajistí cluster, který si můžete postavit sami v intuitivním webovém rozhraní.

Značkové Dell EMC servery

Cloudové platformy Master Internet jsou provozovány výhradně na značkových serverech předního výrobce Dell EMC. Díky špičkovým technologiím bude váš server ještě rychlejší, než si dokážete představit.

OpenStack server od 260 Kč / měsíc

Kontaktujte naše obchodní oddělení pro konzultaci a kalkulaci svého projektu.


KONTAKTUJTE NÁS

Bloková storage

Bez doplňkové služby pro ukládání dat se u veřejného cloudu neobejdete. Bloková storage v cloudu řeší problém rostoucích databází a aplikací v průběhu času. I ty výpočetně nejnáročnější procesy poběží díky ní hladce a bez problémů.

Vybírejte mezi dvěma typy - Capacity na SAS a Performance na SSD discích. Jednoduše vyberte, zda stojíte spíše o vysoký výkon nebo kapacitu. Tato doplňková služba pro vás bude k dispozici v uživatelském rozhraní zákaznického informačního systému, je tedy možné ji zřídit i dodatečně.

Administrátor radí

V OpenStacku mají virtuální instance pevně definované velikosti. Vytvořte ze své instance šablonu a škálujte horizontálně! Provozní data doporučujeme ukládat na separátní bloková úložiště (Volumes).

Martin Žídek, technický ředitel

Chci cloud na platformě OpenStack

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ