Server hosting v Brně

Prostor pro vaše data na dohled centra města

Máte vlastní server a přemýšlíte, kam s ním? Zapomeňte na polovičatá řešení a využijte služeb profesionálního brněnského datacentra. Vaše data budou uložena v takových technologických podmínkách, které potřebují. Samozřejmostí je perfektní bezpečnost, konektivita, okamžitý přístup i dohled odborného personálu. Služeb datacentra v Brně využívají e-shopy, webhostingové firmy i provozovatelé největších webových stránek.

Bezpečnost.

Budova je hlídaná a nikdo neznámý se dovnitř nedostane. I vy se při návštěvě musíte ohlásit jak ostraze objektu, tak supportu přímo v datacentru.

Snadná dostupnost.

Datacentrum najdete v centru Brna jen dvě zastávky od Hlavního nádraží. Navzdory poloze zaparkujete přímo před budovou na hlídaném parkovišti.

Odborný, vyškolený personál.

Náš tým je k dispozici pořád. Přijít můžete kdykoliv. Support pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.Brněnské datacentrum nabízí:
Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified Engineer (RHCE)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
VMWare
Intel

Zaujal vás tento produkt?

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ