Server z racku MasterDC

Server hosting Brno

Server hosting Brno

Máte vlastní server a přemýšlíte, kam s ním? Zapomeňte na polovičatá řešení a využijte služeb profesionálního brněnského datacentra. Vaše data budou uložena v takových technologických podmínkách, které potřebují. Samozřejmostí je perfektní bezpečnost, konektivita, okamžitý přístup k nim i dohled odborného personálu.

Proč zrovna MasterDC?

01
Bezpečnost

Budova je hlídaná a nikdo neznámý se dovnitř nedostane. I vy se při návštěvě musíte ohlásit jak ostraze objektu, tak supportu přímo v datacentru.

02
Snadná dostupnost

Datacentrum najdete v centru Brna jen dvě zastávky od Hlavního nádraží. Navzdory poloze zaparkujete přímo před budovou na hlídaném parkovišti.

03
Odborný, vyškolený personál

Náš tým je k dispozici pořád. Přijít můžete kdykoliv. Support pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

 

Mám zájem o server hosting v Brně

+420 515 919 805support@master.cz