Server hosting v Brně

Prostor pro vaše data na dohled centra města

Máte vlastní server a přemýšlíte, kam s ním? Zapomeňte na polovičatá řešení a využijte služeb profesionálního brněnského datacentra. Vaše data budou uložena v takových technologických podmínkách, které potřebují. Samozřejmostí je perfektní bezpečnost, konektivita, okamžitý přístup i dohled odborného personálu. Služeb datacentra v Brně využívají e-shopy, webhostingové firmy i provozovatelé největších webových stránek.

Bezpečnost.

Budova je hlídaná a nikdo neznámý se dovnitř nedostane. I vy se při návštěvě musíte ohlásit jak ostraze objektu, tak supportu přímo v datacentru.

Snadná dostupnost.

Datacentrum najdete v centru Brna jen dvě zastávky od Hlavního nádraží. Navzdory poloze zaparkujete přímo před budovou na hlídaném parkovišti.

Odborný, vyškolený personál.

Náš tým je k dispozici pořád. Přijít můžete kdykoliv. Support pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.Brněnské datacentrum nabízí:
Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified Engineer (RHCE)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
VMWare
Intel

Zaujal vás tento produkt?

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ