Datacentrum Brno

Správné místo pro vaše data

Brněnské datacentrum najdete na adrese Cejl 20. Rozkládá se na 750 metrech čtverečních a je nadstandardně zabezpečeno.

Stabilní napájení

Datacentrum napájejí dvě nezávislé větve střídavého napětí s 1 000kVA transformátorem. Pohotovostní záloha je zajištěna automatickým přepojením na dieselagregáty Broadcrown a Mitsubishi.

Hybridní chlazení

V brněnských sálech používáme klimatizační jednotky značky Vertiv, přímý free coolingFree coolingFree cooling je systém ekonomického chlazení datových centervíce, systém zdvojené podlahy a studených a teplých uliček. Veškeré technologie jsou zajištěny tak, aby nedocházelo k míchání studeného a teplého vzduchu.

Rackové skříně

V datovém centru si můžete pronajmout prostor v rackové skříni Rittal o objemu až 47 U nebo menší. Místo máme také pro housing toweru. K technologii vám dodáme UTP i napájecí kabely.

Vybavení datacentra v Brně

  • kapacita připojení: Nx 10 GbE
  • přímý propoj k ostatním DC: CeColo, MasterDC Praha
  • záloha elektrické energie: motorgenerátor, UPS
  • kapacity poskytovaných portů: 1, 10, 25, 40 a 100 GbE
  • klimatizace: Vertiv, záloha výkonu N+1
  • zabezpečení přístupu: EZS, autorizace osob, nonstop podpora a fyzická ostraha
  • monitoring prostoru: kamerový systém se záznamem

Víte, že...

pro vás máme uvnitř datacentra vyhrazenou zákaznickou místnost s možností připojení k Wi-Fi síti nebo drátové konektivitě? Můžete ji dočasně využít k provedení zásahů na serverech umístěných v datacentru.

Doprava technologií do brněnského datacentra

Vjezd do brněnského datacentra na adrese Cejl 20, 602 00 Brno, se nachází nedaleko centra města. Pohodlně tam proto dojedete autem i MHD. Pro řidiče jsou u budovy vyhrazena parkovací místa. Pokud s sebou vezete technologie, můžete pro jejich přenos využít nákladovou rampu, paletový a manipulační vozík a výtahy. Pro onsite práci s technologiemi slouží lokální KVM konzole. Technologii vám na určené místo pomůže nainstalovat pracovník supportu nebo technického oddělení.

Specifikace napájení DC v Brně

  Větev A Větev B
Transformátor 1 000 kVA 1 000 kVA
Dieselagregát 700 kVA + 530 kVA 2x 700 kVA
UPS 1x Online modular, scalable 250 kVA, Online UPS, 2x 80 kVA + 2x 40 kVA 2x Online modular, scalable 150 kVA + 250 kVA, Online UPS, 80 kVA + 2x 40 kVA