Server s SSD disky

SSD disky pro vyšší rychlost zápisu i čtení

Servery s SSD disky jsou výkonnější, rychlejší a mají nižší latenci než servery s běžnými mechanickými disky. V MasterDC je nabízíme u VPS, cloud hostingu i dedikovaných serverů.

Blesková reakce podpory

Když se na serveru objeví problém, je nutné jednat rychle. Garantujeme proto reakci naší technické podpory do 15 minut v kteroukoliv denní i noční dobu. O svůj server se tak nemusíte bát.

Úzká spolupráce s DELL

Služby už dlouho stavíme na technologiích společnosti DELL. Stali jsme se jejím prvním CSP partnerem v Česku a získali tak přístup k hardware za zvýhodněných podmínek, což se pozitivně promítá i do našich služeb.

 

Konfigurace na míru

Jaký zákazník – takový server. Zakládáme si na individuálních řešeních pro každého zákazníka. Pro váš projekt rádi zohledníme i velmi specifické požadavky na hardware a systém.

 

Dvě vlastní datová centra

Dvě jsou více než jedno. Že provozujeme datacentra v Praze i Brně oceníte hlavně ve chvílích, kdy budete potřebovat zálohovat do sekundární lokality nebo budete hledat další lokalitu pro výstavbu geoclusteruGeoclusterV geoclusteru se data ukládají na dva a více uzlů v geograficky oddělených lokalitáchvíce.

 

Řekli o nás...

10 let s námi

„Master jsme vybrali jako našeho subdodavatele hostingových služeb z více důvodů. Mezi ty hlavní patřila flexibilita, dlouhodobá stabilita na trhu hostingu a především profesionální zázemí datových center v lokalitách Praha/Brno.“ 

Jiří Hašek
Product manager

Další reference

Varianty serverů s SSD disky

Server s SSD disky

Využijte vysoce výkonné servery DELL PowerEdge s rychlými SSD disky pro budování firemní infrastruktury. Pro náročnější projekty si lze vyžádat i moderní NVMe SSD disky s minimální latencí.

Cloud s SSD disky

Plně redundantní architektura založená na DELL serverech a VMware virtualizaci. Data jsou v cloudu vícenásobně replikována a zabezpečena v několika vrstvách. Garantujeme 99,99% dostupnost cloudu.

VPS s SSD disky

Virtuální servery jsou levnější alternativou pro méně náročné projekty. Také k nim poskytujeme SSD disky. Vybrat si můžete ze 3 virtualizačních platforem – KVM, LXC či Hyper-V – a VPS si zřídit na míru online do pár minut.

Hoďte starosti o HW za hlavu

Hoďte starosti o HW za hlavu

Chcete mít jistotu, že jsou všechny aktualizace OS a bezpečnostní záplaty v pořádku? Pořiďte si SSD server se správou a náš admin tým se o vše postará. Vy se tak nerušeně můžete věnovat svému byznysu.

Pokročilé nastavení SSD serveru nechte na nás

Zvýšíme výkon, úroveň bezpečnosti a zoptimalizujeme databázi. Zjistěte, s čím dalším vám pomůžeme.

Máte zájem o hosting serveru s SSD disky?

Napište nám. Nejpozději do jednoho pracovního dne se vám ozveme.