Devětkrát pro server housing

Uvažujete nad server housingem? Inspirujte se výhodami vlastního serveru v 9 bodech.

1. Plná kontrola

Když máte svůj server, máte nad ním plnou kontrolu. Rozhodujete o hardwaru i ostatních službách (od HTTP přes skriptovací jazyky a databázi až po SSL a další). Přístup ke svému serveru máte okamžitě a bez omezení.

2. Stoprocentní bezpečí

Váš server je jen váš a nikdo jiný s ním nemanipuluje (jen odborný personál, a to na váš pokyn). Nikdo nespouští skripty ani jiné procesy a neohrožuje vaše data. Také datacentrum je velmi dobře zabezpečeno.

3. Serverovna s non-stop přístupem

Váš server je umístěn v servrovně, kam máte neomezený přístup. Kdykoliv se tak můžete přesvědčit o kvalitě našeho zázemí a ujistit se, že váš server je v dobrých rukou a pod profesionálním dohledem.4. Záloha dat

Všichni zálohujeme a nikdo nemá rád, když o svá data přijde. Na serveru si můžete vyhradit místo a tam zálohovat. Je to spolehlivější a bezpečnější než mít zálohu a původní zdroj pospolu.

5. Server je vlastně výkonný počítač

Server je počítač. Pokud potřebujete provést náročné operace za hranicí běžných přístrojů, využijte (třeba jen částečně) jeho sílu a výkon.

6. Upgrade? Jednoduše

Byznys kvete a váš server už nestačí? Nevadí, své projekty nemusíte nikam stěhovat. Stačí upgradovat hardware nebo přidat další server.7. Přístup k informacím? Odkudkoliv

Přístup ke svému serveru máte odkudkoliv. Kromě klasické návštěvy můžete využít KVM Over IP (přístupový terminál) nebo speciální elektrickou zásuvku pro vzdálený restart. O zákrok můžete požádat i technickou podporu.

8. Řešení pro vysokokapacitní stránky

Všichni chtějí mít web, na kterém se schází tisíce lidí. Pokud chcete provozovat vysokokapacitní stránky, potřebujete kvalitní server se zálohovanou konektivitou a rychlou odezvou. Takové máme v datacentrech v Brně a v Praze.

9. Jeden server housing nahradí desítky webhostingů

Jeden fyzický server nahradí desítky až stovky webhostingových projektů. Pokud platíte více webhostingových účtů, uvažujte o nákupu serveru. Nejlevnější tarify u nás vychází pod tisíc korun měsíčně.

Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified Engineer (RHCE)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
VMWare
Intel

Zaujal vás tento produkt?

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ