Devětkrát pro server housing

Uvažujete nad server housingem? Inspirujte se výhodami vlastního serveru v 9 bodech.

1. Plná kontrola

Když máte svůj server, máte nad ním plnou kontrolu. Rozhodujete o hardwaru i ostatních službách (od HTTP přes skriptovací jazyky a databázi až po SSL a další). Přístup ke svému serveru máte okamžitě a bez omezení.

2. Stoprocentní bezpečí

Váš server je jen váš a nikdo jiný s ním nemanipuluje (jen odborný personál, a to na váš pokyn). Nikdo nespouští skripty ani jiné procesy a neohrožuje vaše data. Také datacentrum je velmi dobře zabezpečeno.

3. Serverovna s non-stop přístupem

Váš server je umístěn v servrovně, kam máte neomezený přístup. Kdykoliv se tak můžete přesvědčit o kvalitě našeho zázemí a ujistit se, že váš server je v dobrých rukou a pod profesionálním dohledem.4. Záloha dat

Všichni zálohujeme a nikdo nemá rád, když o svá data přijde. Na serveru si můžete vyhradit místo a tam zálohovat. Je to spolehlivější a bezpečnější než mít zálohu a původní zdroj pospolu.

5. Server je vlastně výkonný počítač

Server je počítač. Pokud potřebujete provést náročné operace za hranicí běžných přístrojů, využijte (třeba jen částečně) jeho sílu a výkon.

6. Upgrade? Jednoduše

Byznys kvete a váš server už nestačí? Nevadí, své projekty nemusíte nikam stěhovat. Stačí upgradovat hardware nebo přidat další server.7. Přístup k informacím? Odkudkoliv

Přístup ke svému serveru máte odkudkoliv. Kromě klasické návštěvy můžete využít KVM Over IP (přístupový terminál) nebo speciální elektrickou zásuvku pro vzdálený restart. O zákrok můžete požádat i technickou podporu.

8. Řešení pro vysokokapacitní stránky

Všichni chtějí mít web, na kterém se schází tisíce lidí. Pokud chcete provozovat vysokokapacitní stránky, potřebujete kvalitní server se zálohovanou konektivitou a rychlou odezvou. Takové máme v datacentrech v Brně a v Praze.

9. Jeden server housing nahradí desítky webhostingů

Jeden fyzický server nahradí desítky až stovky webhostingových projektů. Pokud platíte více webhostingových účtů, uvažujte o nákupu serveru. Nejlevnější tarify u nás vychází pod tisíc korun měsíčně.

Kdo také využívá naše servery?

Certifikovaná profesionalita

Všichni naši techničtí pracovníci pravidelně absolvují školení a certifikace, jež potvrzují jejich odborné znalosti a dovednosti. Administrátoři tak bez problémů zvládají svoje každodenní činnosti od konfigurace a správy až po detekci problémů a odstranění jejich příčin. Technici na nejzodpovědnějších pozicích disponují stupněm Professional certifikace CCNP či jeho ekvivalenty, které prokazují schopnosti navrhovat a realizovat správu rozsáhlých sítí.

Získané certifikáty

  • Cisco Certified Network Professional (CCNP)
  • Juniper Networks Certified Internet Specialist - Service Provider Routing and Switching (JNCIS-SP)
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • Red Hat Certified Engineer (RHCE)
  • Intel Technology Provider
  • MCSA: Windows Server 2012
CISCO
Juniper
Redhat

Microsoft
VMWare
Intel

Zaujal vás tento produkt?

Pokud chcete používat tento kontaktní formulář, musíte mít povolený Javascript.

Správné místo pro vaše data

NAŠE DATACENTRA NALEZNETE V PRAZE I V BRNĚ